Piękne i do bólu szczere. Kobiety pokazują pierwszy wspólny miesiąc z noworodkami

2022-11-29 16:48

Pierwszy miesiąc macierzyństwa. Nie da się chyba przecenić tej ilości emocji, którą czuje każda świeżo upieczona mama. Są skrajne uczucia, jest pełno nowości i chwil, które będziemy pamiętać całe życie. Młode mamy pokazują piękne, ale i do bólu szczere kardy z pierwszego miesiąca życia z noworodkami.

Pierwszy miesiąc życie dziecka
Autor: Instargam/ @haydrosche/ @flusine Kobiety pokazują pierwszy miesiąc swojego macierzyństwa.

To niezwykły okres w macierzyństwie. Ulga z tego, że jest już po porodzie, przeplata się ze stresem i lękiem o zdrowie noworodka. Szczęście miesza się z bejbi bluesem. Euforia ze skrajnym zmęczeniem. Duma z nowej roli współistnieje z nie zawsze pozytywnym odbiorem własnego, poporodowego odbicia w lustrze i połogowym bólem. Tyle emocji, ile odczujesz w pierwszym miesiącu życia z dzieckiem, nie czułaś zapewne jeszcze nigdy w życiu.

Do tego dochodzi całe mnóstwo ważnych chwil - pierwsze karmienie, wyjście ze szpitala, pierwsza noc w domu, pierwszy spacer. Wszystko jest takie nowe i ekscytujące. Nagle okazuje się, że ciąża i poród tylko wydawały się pełne wrażeń, a hardcore zaczyna się dopiero, gdy dziecko jest już na świecie. 

Dowiedz się: Brzuch tuż po porodzie wygląda jak w 2. trymestrze [ZDJĘCIA]

Z tego niezwykłego miesiąca warto mieć mnóstwo pamiątek. Róbcie sobie z maluchem zdjęcia niezależnie od tego, czy jesteś umalowana i wypoczęta. Profesjonalna sesja noworodkowa ma swoje uroki, ale prawdziwe, pełne barw życie widać dopiero na fotografiach z codzienności. Jaką wizję pierwszego miesiąca pokazują matki z Instagrama? Nie ma tu lukrowanych zdjęć, ale jest całe mnóstwo miłości. Zobaczcie same.

M jak mama - Formalności po porodzie, które trzeba załatwić
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza