Vito Bambino powitał na świecie drugie dziecko. Córka otrzymała oryginalne imię

2024-02-26 14:46

Popularnemu artyście właśnie urodziła się druga pociecha, o czym para poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Córeczka otrzymała oryginalne imiona.

Vito Bambino powitał na świecie drugie dziecko. Córka otrzymała oryginalne imię
Autor: Getty images/ Screen Instagram @agusch__ Vito Bambino powitał na świecie drugie dziecko. Córka otrzymała oryginalne imię

Vito Bambino, a właściwie Mateusz Dopieralski to artysta, którego chyba nikomu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Kilka lat temu wokalista od lat mieszkający w Niemczech podbił polską scenę muzyczną, a bilety na jego koncerty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Ogromną popularność przyniosły mu występy w duecie z Sanah a także współpraca z festiwalem "Męskie Granie".

Przed dwoma dniami Vito Bambino wraz z żoną powitali na świecie swoje drugie dziecko. To córeczka, której nadali oryginalne imiona.

Zobacz też: Jak naprawdę ma na imię córka Tomaszewskiej? Zamieszanie po porodzie prezenterki

Spis treści

  1. Vito Bambino powitał drugie dziecko
  2. Oryginalne imię córeczki
Vito Bambino zapowiedź koncertu

Vito Bambino powitał drugie dziecko

To drugie dziecko pary. Wokalista wspólnie z żoną wychowują już czteroletniego synka Amara. O tym, że dziewczynka jest już na świecie, poinformowała Agatą Di Prima-Dopieralska.

"Dzień dobry świecie" - napisała szczęśliwa mama, publikując zdjęcie córeczki, którą trzyma w ramionach. W kadrze widać także tatę, którego najwyraźniej rozczula uroczy widok ukochanej kobiety i owocu ich miłości.

Pod zdjęciem pary z malutką córeczką zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Zdjęcie zostało wykonane jeszcze na sali porodowej, a żona wokalisty zamieściła je w sobotę 24 lutego. O tym, że małżeństwo spodziewa się kolejnego dziecka, mama poinformowała na swoim profilu dopiero w styczniu, eksponując ciążowy brzuch. "Myślę, że 2024 będzie ekscytujący" - pisała zdradzając informację długo trzymaną w sekrecie.

Już po porodzie dumny tata wyraził swój podziw dla wszystkich matek, które jego zdaniem mają prawdziwe "supermoce":

"Wszystkie matki, które rodzą dzieci... niepojęte jest to dla mnie. Kto to wymyślił, żebyście musiały przechodzić przez to? Szacun (...) Jeśli ktoś ma super moce, to te matki — mówił Vito Bambino w InstaStories.

Oryginalne imię córeczki

Żona Mateusza Dopieralskiego jest pół-Niemką i pół-Sycylijką, zresztą sam artysta także od 2. roku życia mieszkał poza Polską. Tym bardziej nie dziwi fakt, że pociecha pary otrzymała dość oryginalne jak na Polskie realia imię.

Dziewczynka nazywa się Hava Luna Zelda.

Czytaj też: "Witaj na świecie. Imię masz oryginalne". Ginekologa zachwyciło imię małego pacjenta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza