Warsztaty dla mam

Warsztaty dla mam - artykuły

internetowe warsztaty zrelaksowanamamapl jak nie dac sie wciagnac w bieg za iluzja bycia mama idealn

Internetowe warsztaty „ZrelaksowanaMama.pl” – jak nie dać się wciągnąć w bieg za iluzją bycia Mamą Idealną

Czy można nauczyć się zdrowego i mądrego podejścia do macierzyństwa? Aby nie dać się uwikłać w gonitwę za niemożliwym do zrealizowania ideałem bycia Mamą Idealną, warto skorzystać z internetowych warsztatów ZrelaksowanaMama.pl....
Ogólnopolska kampania Mamo Nadchodzę: zapraszamy na BEZPŁATNE SPOTKANIA

Ogólnopolska kampania Mamo Nadchodzę: zapraszamy na BEZPŁATNE SPOTKANIA

Jeżeli jesteś w ciąży bądź planujesz w najbliższym czasie macierzyństwo, weż koniecznie udział w naszej akcji. Celem kampanii „Mamo Nadchodzę” jest propagowanie wiedzy o ciąży, macierzyństwie i opiece nad noworodkiem.
Interesujesz się warsztaty dla mam? Czytaj artykuły, wypowiedzi na forum, opinie ekspertów nt. warsztaty dla mam
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.