Rocznice ślubu

Każda rocznica ślubu ma swoją nazwę i tym samym symbolikę. Jak nazywają się poszczególne gody i co oznaczają nazwy rocznic ślubu? Przeczytaj, jaką rocznicę ślubu będziesz wkrótce obchodzić i co warto z jej okazji podarować drugiej osobie.
15 rocznica ślubu zwana jest kryształową lub szklaną. Co kupić parze obchodzącej taką uroczystość i jakie życzenia im złożyć? Pomoże ci w tym symbol rocznicy - kryształ, który jest kamieniem wyjątkowym, symbolem czystości, twardości i szlachetności.
10 rocznica ślubu to pierwsza „okrągła” rocznica, dlatego wymaga specjalnej oprawy. Jak świętować 10 rocznicę ślubu, która nazywana jest cynową rocznicą ślubu, i czym obdarować swoja drugą połówkę?
Dwie dekady przeżyte wspólnie w jednym związku to piękne osiągnięcie. Przeczytaj, jak nazywa się 20 rocznica ślub i jaka jest symbolika 20 rocznicy ślubu. Podpowiadamy, jak uczcić ten wyjątkowy dzień.
Prezent na 20 rocznicę ślubu musi być dobrze przemyślany. Okrągłe rocznice chętnie obchodzone są zarówno przez samych małżonków, jak i ich rodzinę oraz znajomych. Taka niezwykła okazja, jaką jest 20 rocznica ślubu, wymaga kupna czegoś wyjątkowego. Co ofiarować parze i czym mogą obdarować się wzajemnie małżonkowie? Sprawdź nasze pomysły na udany prezent z okazji 20 rocznicy ślubu.
Czy życzenia na rocznicę ślubu dla męża powinny być wzruszające czy śmieszne? Długie czy krótkie? Wszystko zależy od tego, jaką jest osobą i jaki typ związku prezentujecie. Na pewno jednak życzenia na rocznicę ślubu dla męża powinny wyrażać twoją miłość do niego.
Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu nie są dla każdego – można je złożyć żonie lub mężowie, ale także zaprzyjaźnionej parze: przyjaciółce, z która znacie się od dziecka lub kumplowi, z którym przeżyliście niejedno. Jakie śmieszne życzenia na rocznicę ślubu wybrać?
5 rocznica ślubu – wydawałoby się, że dopiero co wsuwaliście sobie na palce obrączki i ślubowaliście wierność aż po grób, a tu przed wami kolejna rocznica ślubu. Warto wiedzieć, jaką nazwę ma 5. rocznica ślubu, co symbolizuje, i jakie życzenia składa się z okazji 5 rocznicy ślubu.
Życzenia na rocznicę ślubu dla żony nie mogą być sztampowe! Kobiety lubią świętować rocznicę ślubu, dlatego lepiej nie zapomnieć o tej ważnej dacie i już w z wyprzedzeniem przygotować sobie piękne życzenia na rocznicę ślubu dla żony. Oto nasze podpowiedzi, które można zapisać na ozdobnej karcie lub wyrecytować z pamięci.
Jakie życzenia lub wierszyki na rocznicę ślubu wysłać jubilatom lub dołączyć do prezentu? Rocznica ślubu to ważne wydarzenie zarówno dla par, które dopiero niedawno stanęły na ślubnym kobiercu, jak i dla tych, których wspólnie przeżyte lata określają dwucyfrowe liczby.
Złote gody obchodzą ci, którzy najdłużej trwają w małżeństwie. Taka rocznica to prawdziwy powód do dumy, dlatego ze złotymi godami wiążą się pewne zaszczyty.  Kiedy obchodzi się złote gody?

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza