Mamatu mother&child - odzież dla mam do karmienia

2017-03-29 15:07
mamatu
Autor: materiały prasowe

Wybór dobrych jakościowo i ładnych ubranek to prawdziwa sztuka! Jeszcze trudniej znaleźć rzeczywiście funkcjonalne ubrania dla kobiet karmiących. A może propozycja mamatu przypadnie wam do gustu?

Mamatu to polska marka odzieżowa stworzona z myślą o mamach i ich dzieciach. Zobacz, co o swojej marce mówią jej właściciele: 

MAMATU stworzyliśmy z myślą zarówno o przyszłych, jak i obecnych mamach, z myślą o naszych dzieciach. Chcieliśmy aby nasze produkty były wygodne, szyte z najwyższej jakości dzianin, niebanalne, projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Od początku istnienia marki staramy się być wierni tym postanowieniom. Nie idziemy na kompromisy jakościowe, niczego nie robimy "aby było".  Chcemy, żeby nasi klienci czuli się w ubraniach z metką mamatu wygodnie, komfortowo i bezpiecznie. W końcu, kto jak kto, ale  dzieciaki, czy mamy karmiące najbardziej na to zasługują. Wszystkie nasze produkty szyjemy w Polsce i z polskich materiałów. Najważniejsze dla nas są ciekawe projekty, wygoda oraz doskonała jakość zarówno materiałów jak i odszycia - zwracamy na to wyjątkową uwagę. 

 Zobacz przykładowe produkty mamatu (bluzy do karmienia) - więcej, w tym ubrania dla dzieci znajdziesz na mamatu.pl

mamatu 1
Autor: materiały prasowe
mamatu 2
Autor: materiały prasowe
Mamatu bluza do karmienia
Autor: materiały prasowe
Mamatu bluza do karmienia
Autor: materiały prasowe

Jeśli spodobały ci się ubrania marki mamatu, mamy dla ciebie dobrą wiadomość:

Aby mieć szansę wygrania jednego z 4 voucherów każdy o wartości 200 zł, zagłosuj w naszym plebiscycie na Mamę 10-lecia - swój wybór uzasadnij! 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE