Mamatu mother&child - odzież dla mam do karmienia

2017-03-29 15:07
mamatu
Autor: materiały prasowe

Wybór dobrych jakościowo i ładnych ubranek to prawdziwa sztuka! Jeszcze trudniej znaleźć rzeczywiście funkcjonalne ubrania dla kobiet karmiących. A może propozycja mamatu przypadnie wam do gustu?

Mamatu to polska marka odzieżowa stworzona z myślą o mamach i ich dzieciach. Zobacz, co o swojej marce mówią jej właściciele: 

MAMATU stworzyliśmy z myślą zarówno o przyszłych, jak i obecnych mamach, z myślą o naszych dzieciach. Chcieliśmy aby nasze produkty były wygodne, szyte z najwyższej jakości dzianin, niebanalne, projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami. Od początku istnienia marki staramy się być wierni tym postanowieniom. Nie idziemy na kompromisy jakościowe, niczego nie robimy "aby było".  Chcemy, żeby nasi klienci czuli się w ubraniach z metką mamatu wygodnie, komfortowo i bezpiecznie. W końcu, kto jak kto, ale  dzieciaki, czy mamy karmiące najbardziej na to zasługują. Wszystkie nasze produkty szyjemy w Polsce i z polskich materiałów. Najważniejsze dla nas są ciekawe projekty, wygoda oraz doskonała jakość zarówno materiałów jak i odszycia - zwracamy na to wyjątkową uwagę. 

 Zobacz przykładowe produkty mamatu (bluzy do karmienia) - więcej, w tym ubrania dla dzieci znajdziesz na mamatu.pl

mamatu 1
Autor: materiały prasowe
mamatu 2
Autor: materiały prasowe
Mamatu bluza do karmienia
Autor: materiały prasowe
Mamatu bluza do karmienia
Autor: materiały prasowe

Jeśli spodobały ci się ubrania marki mamatu, mamy dla ciebie dobrą wiadomość:

Aby mieć szansę wygrania jednego z 4 voucherów każdy o wartości 200 zł, zagłosuj w naszym plebiscycie na Mamę 10-lecia - swój wybór uzasadnij! 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza