Matematyka jest łatwa! Podaruj dziecku książkę „Dziecinnie prosta matematyka”

2020-02-04 8:33
„Dziecinnie prosta matematyka”
Autor: materiały prasowe

„Dziecinnie prosta matematyka” to nie podręcznik, ale książka, która zachęci dziecko do zgłębiania tajników Królowej Nauk.

Czy wiesz, że dzieci do 6 roku życia mają niezwykłą łatwość uczenia się? Robią to intuicyjnie, poprzez zabawę! Poznaj pierwszą książkę wprowadzającą w magiczny świat matematyki dzieci w wieku 0-6 lat.

„Dziecinnie prosta matematyka”, to kolejny po cieszącej się niesamowitą popularnością książce „Matematyka jest wszędzie”, wydany przez mFundację „niepodręcznik”, który pokazuje jak przez zabawę rozwijać kompetencje matematyczne dzieci od niemowlaka do przedszkolaka.

Autorki - Monika Jaworska, Monika Jędrzejewska i Katarzyna Nawrocka-Skolimowska – ekspertki z dziedziny psychologii, rozwoju dziecka i edukacji matematycznej najmłodszych w przygotowaniu książki wykorzystały swoje wieloletnie doświadczenia w pracy z dziećmi.

„Dziecinnie prosta matematyka” jest dostępna bezpłatnie na stronie www.mjakmatematyka.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE