WHISBEAR – szumiąca zabawka ułatwiająca dzieciom zasypianie

2015-10-02 8:00

Przytulanka jest na rynku zaledwie od roku, a już tysiące klientów w Polsce i za granicą pokochały tę niezwykłą zabawkę. Wielokrotnie nagradzana szybko stała się numerem jeden na liście wyprawkowej.

Whisbear Szumiący Miś z funkcją CRYsensor i tkaniną Minky® pomaga od pierwszego dnia życia dziecka. Zabawka jest wykonana z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem Oeko-Tex®. Ma wbudowane inteligentne urządzenie, emitujące szum suszarki i automatycznie reagujące na płacz dziecka. Po 40 minutach szumienia mechanizm łagodnie się wycisza i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka uruchamia zabawkę na kolejne 20 minut, po czym ta ponownie przechodzi w tryb nasłuchu. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia. Funkcja Soft Start/Soft Stop łagodnie włącza i wyłącza szum. Urządzenie ma regulację głośności. Uszy oraz łapki misia szeleszczą. Nogi mają bezpiecznie wszyte magnesy, umożliwiające zaczepienia pluszaka np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie mogą się od siebie nieznacznie różnić – każda zabawka jest szyta ręcznie. Wszystkie produkty z kolekcji Whisbear mają dożywotnią gwarancję.

Dostępne kolory zabawki:
kolorowy + turkusowa łapka z tkaniną Minky®
kolorowy + arbuzowa łapka z tkaniną Minky®
kolorowy + cytrynowa łapka z tkaniną Minky® 

Cena detaliczna: 189 zł.

Więcej informacji na temat zabawki i innych produktów marki Whisbear na stronie internetowej www.whisbear.com.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza