Horoskop urodzeniowy na 9.1

2019-01-23 13:50

Ma umysł wyrafinowany, upodobania artystyczne i temperament zmysłowy.

Horoskop
Autor: autor

W naturze swej posiada zarówno dobre skłonności jak i złe. Odpowiednio do dobrych i złych właściwości - zarówno charakteru jak i umysłu - jego przeżycia są również podwójne, przynoszące mu szczęście i nieszczęście na zmianę. Ciekawe, że styl jego również wykazuje dwie odmiany. Raz jest bardzo poważny, ozdobny, dźwięczny uroczystymi słowy - przelewa się w długich okresach to znowu urywany, lakoniczny, lubuje się w popularnych powiedzeniach.
Nieraz przesadną uwagę zwraca na efekty związane z życiem materialnym w innym znowu przypadku wznosi się do uroczystego patosu, aby później nieoczekiwanie zakończyć czymś trywialnym.
Wady:
Prawdę powiedziawszy, natura takiego człowieka pozbawioną jest szczerości i często nie przyznaje się do prawdy nawet przed sobą samym, lecz stale w opozycji do wszystkiego i każdego, na jakimkolwiek tle byłaby prowadzona dyskusja. Chętnie przeciwstawia się ogólnie przyjętym wierzeniom, a bywa tak, iż osoby o usposobieniu łagodnym i ludzkim specjalnie budzą jego agresywność.
Nieraz okazuje rozrzutność w rozdawaniu prezentów i czynieniu zakupów - to znowu staje się niezwykle ścisły i oszczędny. Wszystko to po prostu zależne jest od jego fantazji. Gdy jest w dobrym nastroju wszystko widzi na różowo, a wówczas jego środki materialne wydają mu się niewyczerpane. Ale gdy przyjdzie nań okres ponurości co zdarza mu się często wówczas wszystko zmienia się i wywraca na drugą stronę, a wtedy ani dawanie prezentów, ani też kupowanie czegoś nie sprawia mu najmniejszej przyjemności. Przeciwnie - potrafi nawet wtedy okazywać dziwne skąpstwo.
Co mu grozi?
Jego zbyt kłótliwa i agresywna natura może go doprowadzić do wielkich trudności życiowych.

Urodzeni 9.1:
w roku 1913 - Richard Nixon,
w roku 1935 - Bob Denver,
w roku 1941 - Susannah York,
w roku 1944 - Jimmy Page.

Imieniny :
Antoni, Bazylissa, Borzymir, Bożymierz, Julian, Julianna, Marcelina, Marcjanna, Weronika

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza