Antyalergiczny materac lateksowy Hevea Junior

2015-06-19 15:27

Antyalergiczny materac Hevea Junior to produkt, który chroni dziecko przed grzybem, pleśnią, roztoczami, drożdżami, bakteriami i glonami.

Materac dla dziecka
Autor: materiały prasowe Materac Hevea Baby chroni dziecko przed alergenami: roztoczami, kurzem, bakteriami.

Antyalergiczny materac lateksowy HEVEA JUNIOR wyrób medyczny kl. I  z innowacyjnym oddychającym pokrowcem AEGIS.  AEGIS to jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami.

Wysoko elastyczne, ortopedyczne podłoże lateksowe zapewnia właściwy rozwój dziecka oraz optymalne podparcie dla rosnącego kręgosłupa. Materac posiada regularne kanaliki wentylacyjne i jest w całości antyalergiczny.

Produkowany w 9 rozmiarach,  dla dzieci z grupy wiekowej 2+, oraz dla dzieci starszych do wagi  80kg.

Cena od 299 zł. Fabryka materaców HEVEA www.heveamaterace.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza