AQUAPHOR rozdaje dzbanki filtrujące (1000 dzbanków do rozdania!) i vouchery zniżkowe na zakup DWM Morion

2015-07-15 14:36

Od 15 lipca do 5 sierpnia 2015 r. AQUAPHOR realizuje dwie akcje promocyjne dla miłośników czystej przefiltrowanej wody. Jakie?

Akcesoria dla mamy
Autor: materiały prasowe

Pierwsza z nich pozwala na otrzymanie za darmo dzbanka filtrującego AQUAPHOR. W zamian  za przesłanie do firmy starego dzbanka filtrującego innego producenta (może być uszkodzony, bez wkładu filtrującego) na adres wskazany w regulaminie akcji (dostępny do pobrania na stronie https://www.aquaphor.pl/promocje), można otrzymać od firmy nowy dzbanek filtrujący AQUAPHOR, umożliwiający przefiltrowanie 3 razy więcej wody niż typowy dzbanek dostępny na rynku. Rozsyłane będą bowiem modele dzbanków: AQUAPHOR Ultra (2,5l), AQUAPHOR Art (2,8l), AQUAPHOR Prestige (2,8l, z licznikiem mechanicznym) i AQUAPHOR Premium (3,8l,z licznikiem elektronicznym). Modele i kolory będą wybierane losowo. AQUAPHOR przewiduje rozesłanie 1000 dzbanków filtrujących AQUAPHOR z wkładem B100-5 wystarczającym na przefiltrowanie nawet do 300 litrów wody (do 3 miesięcy użytkowania). Akcja ma na celu pokazanie, że wkładów nie trzeba wymieniać co miesiąc, lecz wystarczy pamiętać o tym raz na kwartał.

Druga kampania dedykowana jest do bardziej wymagających klientów, którzy planują zakup bardziej zaawansowanego systemu filtracji wody. Przez 3 tygodnie można będzie pobrać ze strony Aquaphor.pl voucher rabatowy o wartości 200zł, umożliwiający zakup najnowocześniejszego systemu oczyszczania wody pitnej AQUAPHOR DWM Morion w niższej cenie w wybranych sklepach internetowych, których lista znajduje się w regulaminie akcji, zamieszczonym na stronie www.aquaphor.pl. Voucher będzie można zrealizować do końca września 2015 r.  DWM Morion to wysokiej klasy filtr podzlewozmywakowy, wykorzystujący w procesie uzdatniania wody technologię odwróconej osmozy, wyposażony dodatkowo w mineralizator do wody. Zaspokoi pragnienie najbardziej wybrednych smakoszy wody, jak również ochroni przed kamieniem czajniki i ekspresy do kawy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza