Bezpieczeństwo i niecodzienny design

2013-02-22 7:00

Nowy fotelik niemieckiego producenta Concord Transformer XT idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, a tym samym zapewnia optymalną wygodę małemu pasażerowi w wieku od 3 do 12 lat.

bezpieczenstwo i niecodzienny design
Autor: _materialy_prasowe

To nowoczesna technologia w przystępnej cenie. Fotelik łatwo jest dostosować do indywidualnych potrzeb, co dotyczy zarówno jego wymiarów, jak i stylistyki. Położenie zagłówka oraz szerokość i wysokość ochraniaczy  barków są łatwo regulowane dzięki pneumatycznemu wsparciu – wystarczy nacisnąć przycisk. Zagłówek z grubej pianki o wysokim współczynniku absorpcji uderzeń i wstrząsów oraz możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia czynią podróż bardziej komfortową i bezpieczną dla dziecka. Montaż za pomocą pasów samochodowych lub złącza Isofix nie przysparza trudności. Siedzisko pokryte wysokiej jakości materiałami jest dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Dystrybutor: PPHU Mini-Maxi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza