Bezpieczna kąpiel słoneczna dzięki kosmetykom dla dzieci Soraya

2015-07-02 8:00

Balsam do opalania dla dzieci SPF 30 należy do linii wodoodpornych kosmetyków dla dzieci Soraya. Dzięki niemu najmłodsi będą bezpieczni w upalne dni, nawet gdy najdzie je chęć na wodne igraszki.

Soraya nr 2
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Kosmetyki dla dzieci Soraya umożliwiają najmłodszym bezpieczne opalanie i kąpanie się.

Wodoodporny balsam do opalania SPF 30 Soraya zapewnia delikatnej skórze najmłodszych skuteczną ochronę podczas przebywania na słońcu. Należy do kosmetyków dla dzieci Soraya przeznaczonych dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Aktywny system ochronny oparty na wysokiej jakości filtrach Uvinul®A Plus B* (*UVinul® A Plus B jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy BASF SE) skutecznie zabezpiecza przed promieniowaniem słonecznym, powstawaniem przebarwień oraz poparzeniami.

Balsam wydłuża aż 30-krotnie bezpieczny czas przebywania dziecka na słońcu i o 96 procent redukuje liczbę wolnych rodników, powstających na skórze pod wpływem promieniowania UV i powodujących starzenie się skóry.

Więcej informacji na temat tego i innych kosmetyków dla dzieci Soraya na stronie www.soraya.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza