Bezpieczne stopy maluchów. Attipasy dla prawidłowego rozwoju dzieci

2015-06-12 8:00

Dla niemowląt i małych dzieci niezwykle ważne jest bezpieczeństwo stóp. Marka Attipas wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i tworzy produkty dla maluchów wspierające ich rozwój.

Attipasy zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie dziecięcych stópek. Po siedmiu latach prac na Uniwersytecie w Seulu powstał finalny produkt – lekkie, elastyczne i antypoślizgowe Attipasy. Łatwo się je zakłada na pulchne stópki, a dzięki odpowiednio wyprofilowanej podeszwie zapewniają one palcom swobodę poruszania.

Podeszwa Attipasów, która jest cienka i elastyczna, ułatwia stopie prawidłowy rozwój:
- pozwala jej na odpowiednie czucie podłoża (również jego nierówności, co pozwala na właściwe dostosowanie się do nich);
- umożliwia doskonalenie reakcji równoważnych stopy i całego ciała;
- uczy umiejętnego przenoszenia ciężaru ciała – zapewnia to nie tylko idealne warunki mechaniczne, ale również te często ignorowane, pozwalające na stymulację zmysłów dziecka (czucia i równowagi).

W przypadku Attipasów nie ma znaczenia również wysokość podbicia, gdyż są one w stanie dopasować się zarówno do płaskiej, jak i wypukłej stopy. Nie potrzebują one również modelowanej wkładki.

Stópki dzieci w wieku do 3 lat charakteryzują się fizjologicznym, płaskim kształtem spodu. Naturalny kształt podeszwy Attipasów zmusza stopy malucha do prawidłowej pracy i kształtowania ich cech motorycznych. Ponadto – dzięki specjalnym otworom wentylacyjnym w podeszwie – Attipasy są przewiewne.

Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają również najwyższej jakości materiały, z których są produkowane Attipasy. Nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji, co jest potwierdzane przez systematycznie przeprowadzane testy toksykologiczne. Attipasy mogą być stosowane zarówno wewnątrz (jako kapcie domowe czy obuwie do żłobka), jak i do zabawy na świeżym powietrzu. Są one również łatwe w utrzymaniu w czystości.

Kolorowe i bezpieczne Attipasy są laureatami wielu nagród przyznawanych przez rodziców.

Wyłącznym dystrybutorem produktów marki Attipas w Polsce jest firma P.H. Galant.  
Więcej na www.attipas.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza