Cztery kąty malucha, czyli meble dziecięce na lata

2017-01-24 14:02

Rodzice przykładają wielką wagę do otoczenia maluszka. Jego pokój powinien być azylem, miejscem wyjątkowo przytulnym i łatwym do utrzymania w czystości. Meble dziecięce Bellamy to doskonała podstawa wystroju czterech kątów zarówno maluszka, jak i nastolatka. Atrakcyjny design idzie tu bowiem w parze z funkcjonalnością i bezpieczeństwem.  

Spis treści

  1. Ponadczasowa stylistyka
  2. Większe dziecko, więcej możliwości
  3. Ostrożności nigdy dość!

Ponadczasowa stylistyka

W przypadku mebli dziecięcych Bellamy warto zwrócić uwagę na elegancję ujętą w klasycznym designie, czego doskonałym przykładem jest kolekcja Ines elegant white. Biel, szarości, delikatne pastelowe barwy oraz proste bryły mebli sprawdzą się w perspektywie czasu zarówno w pokoju młodszego, jak i starszego dziecka. Pasjonatom stylu eko można natomiast polecić serię Sherwood w kolorze naturalnego drewna. Opcji jest jednak znacznie więcej, a poszczególne elementy łatwo jest ze sobą łączyć, dzięki czemu każdy dziecięcy pokój może zyskać niepowtarzalny klimat i dostosowywać swą funkcjonalność do potrzeb rosnącej pociechy.

Większe dziecko, więcej możliwości

Pokój dla nastolatka znacznie różni się od pokoju malucha. Aby pomieścić stale rozrastającą się liczbę rzeczy, trzeba zadbać przede wszystkim o to, by meble były pojemne. Warto więc od początku wziąć pod uwagę takie, które spełniają i to kryterium. Dobrze sprawdzają się również mebelki, które pozwalają na łatwą reorganizację i zmianę dekoracja we wnętrzu, nadążając za gustem i zmiennymi upodobaniami dorastającej pociechy. Meble dziecięce Bellamy bez szwanku zniosą każde przemeblowanie, w każdym układzie tworząc funkcjonalny azyl także dla nastoletniego buntownika.

Ostrożności nigdy dość!

Wszystkie meble dziecięce Bellamy są wykonane pod kątem najmłodszych, z wysokiej jakości, solidnych materiałów. Specjalny systemu mocowania do ściany wysokich szaf i regałów za pomocą bardzo wytrzymałej, plecionej taśmy, zabezpiecza meble dziecięce przed upadkiem. Zaokrąglone krawędzie i blokada półek zapobiegająca ich wypadaniu stanowią dodatkową ochronę. Także zastosowane w produkcji lakiery są bezpieczne dla zdrowia najmłodszych. Priorytetem dla marki, tak samo jak dla rodziców, jest bowiem bezpieczeństwo małych użytkowników.

Więcej informacji na stronie www.bellamy.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza