Dzienniczek „Maluszka Czas. Plan Aktywności Dzień po Dniu”

2013-03-25 15:53

Zostałaś lub zostaniesz mamą? Obawiasz się nadchodzącego chaosu i zmian? Dzienniczek „Maluszka Czas. Plan Aktywności Dzień po Dniu” pozwoli ci uporządkować w jednym miejscu wszystkie informacje o twoim noworodku.

dzienniczek maluszka czas plan aktywnosci dzien po dniu
Autor: _materialy_prasowe

Dzienniczek "Maluszka Czas":

  • pozwala szybko zanotować w jednym miejscu najważniejsze aktywności dziecka w trakcie dnia i nocy: godziny spania, czas i sposób karmienia, zmiany pieluszki i wiele innych.
  • zawiera dodatkowe miejsce na notatki, co pozwoli ci zapisać przełomowe wydarzenia w życiu twojego dziecka. Dzięki takiemu pamiętnikowi będziesz mogła w przyszłości wracać do tych cudownych dni.
  • jest niezastąpiony podczas wizyt u lekarza bądź przekazaniu dziecka pod opiekę niani. Dzięki regularnemu notowaniu w dzienniczku lepiej poznasz twoje maleństwo i łatwiej wykryjesz każdą nieprawidłowość.
  • zawiera Niezbędnik Mamy – zestaw najważniejszych informacji niezbędnych w pierwszych miesiącach życia dziecka (w tym etapy rozwoju dziecka, terminy szczepień, siatki centylowe, informacje o becikowym, urlopie macierzyńskim i wychowawczym).

Niezbędnik został opracowany przez Panią Magdalenę Kukulską, uznawaną za jedną z najlepszych położnych w kraju.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza