Farba Śnieżka Satynowa odporna na szorowanie

2012-08-02 17:09

Dzieci mają bogatą wyobraźnię i często niczym nieograniczoną fantazję. Ich pomysły bywają bardzo różne, ale jest jeden, który wykorzystują prawie wszystkie maluchy. Wystarczy, że w zasięgu ich rączek pojawią się kredki, ołówek czy długopis, a możemy być prawie pewni, że rysunek powstanie właśnie na... ścianie.

Farba Śnieżka Satynowa odporna na szorowanie
Autor: _materialy_prasowe Farba Śnieżka Satynowa odporna na szorowanie

Pomimo największych nawet starań małych „malarzy”, malowidło może okazać się mało pożądaną ozdobą dziecięcego pokoju. Nawet, jeśli nasza pociecha nie maluje po ścianach w swoim pokoju, mogą pojawić się na nich plamy i zabrudzenia, wynikające z normalnego użytkowania mieszkania. Dzieci często dotykają ścian brudnymi rączkami. Zdarza się, że lądują na nich kawałki jedzenia, najczęściej owoców lub słodyczy.

Na to najlepszym rozwiązaniem będzie zabezpieczenie w postaci trwałej i odpornej na szorowanie farby. Taką farbę ma w swojej ofercie Śnieżka. Na rynku pojawiła się Śnieżka Satynowa. Wyjątkowa formuła farby oraz Teflon® surface protector sprawiają, że powłoka malarska powstała po wymalowaniu Śnieżką Satynową zgodnie z zaleceniami producenta, ma 5 razy wyższą odporność na szorowanie na mokro od farb lateksowych sklasyfikowanych jako odporne na mycie wg PN-C-81914. Dodatkowo zapewnia doskonałe krycie ścian i łatwą aplikację. Co więcej, nie chlapie podczas malowania – dzięki temu unikniemy długiego remontu, który nie jest wskazany, jeśli mamy w domu małe dzieci. Farba jest bardzo wydajna (do 14m2/l przy jednokrotnym malowaniu).

Barwy kolekcji pozwalają na tworzenie wielu połączeń kolorystycznych, zgodnych z uniwersalnymi zasadami budowania harmonii i najnowszymi trendami. Nadają pomieszczeniom niepowtarzalną atmosferę, która może przynieść dzieciom wiele przyjemności z codziennego kontaktu ze światem kolorów. To bardzo ważne, ponieważ barwy znacząco wpływają na samopoczucie. Mogą wprawiać w dobry nastrój lub przygnębiać, pobudzać lub uspokajać. Niebieskie ściany wspomagają koncentrację, pomagają maluchom wyciszyć się po aktywnie spędzonym dniu. Pomieszczenie w tych barwach idealnie nadaje się do różnego rodzaju gier, wymagających skupienia. Czerwony wyzwala energię i sprzyja zabawie. Nasze pociechy w pokoiku pomalowanym tym kolorem mogą szaleć do woli. Idealnym połączeniem jest też świeża zieleń, połączona z delikatnie kontrastującą bielą. Pozwala ono stworzyć jasne i optymistyczne wnętrze pokoju nastolatka. Układ tych barw tworzy wrażenie porządku i schludności, stanowiąc tło dla – tak licznych w dziecięcych pokojach – wielokolorowych drobiazgów. Dla najmłodszych dzieci najlepiej wybrać biel połączoną z różem. Biało-różowe wnętrze doskonale odzwierciedla wszystkie pozytywne emocje, jakie niesie pojawienie się w domu dziecka. Barwa różowa kojarzy się z czułością, delikatnością, troską i opieką. Nawet dzieci same instynktownie otaczają się kolorem różowym, wybierając na przykład zabawki w tym kolorze.

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza