Festyn rodzinny miesięczników "M jak Mama" i "Zdrowie" już 23 maja w Warszawie

2015-05-18 15:38

Redakcje "M jak Mama" i "Zdrowie" od wielu lat poruszają na swoich łamach tematy dotyczące rodziny - radzą i edukują. Wspólnie z warszawską Szkołą Podstwową nr 212 im. Krystyny Krahelskiej zapraszają więc na festyn rodzinny, podczas którego nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dla dorosłych.

Piknik rodzinny
Autor: Thinkstock|thinkstockphotos.com Już 23 maja zapraszamy na piknik dla całej rodziny. Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji!
roko 1
Autor: materiał archiwalny
roko 2
Autor: materiał archiwalny
roko 3
Autor: materiał archiwalny

Festyn rodzinny miesięczników "M jak Mama" i "Zdrowie" odbędzie się już 23 maja w godz. 10-13 w Szkole Podstawowej nr 212 im. Krystyny Krahelskiej w Warszawie. Szkoła znajduje się przy ul. Czarnomorskiej 3. Czego można się na nim spodziewać? Podpowiedzi, jak dbać o zdrowie, urodę, rozwój i wychowanie dzieci oraz wiele innych atrakcji.

Festyn rodzinny: porady, pokazy, warsztaty

Na wszystkich chcących sprawdzić stan swojego zdrowia czekają bezpłatne porady medyczne oraz badania profilaktyczne. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli zmierzyć swój poziom ciśnienia i poziom cukru, odbędą się konsultacje pediatryczne, konsultacje ze specjalistą fizjoterapii dziecięcej. Pojawi się również Poradnia Medycyny Podróży, czyli 15-minutowa prelekcja ogólna lekarza specjalisty. Później będzie można skorzystać z konsultacji indywidualnych. Rodzice będą również mogli skonsultować się z ekspertami. Porad z dziedziny zdrowia i macierzyństwa udzielą specjaliści z Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL - https://medintel.com.pl/.

Odbędą się także licytacje, na których będzie można zdobyć którąś z dziecięcych prac. Na dzieci podczas festynu rodzinnego czekają warsztaty pracy na kreatywnych zabawkach i malowankach XXL, kącik zabaw sensorycznych oraz dmuchane zjeżdżalnie. Odbędą się również warsztaty wykonywania figur z balonów, a pod okiem straży miejskiej będzie działać miasteczko rowerowe. Mniejszym i większym dzieciom z pewnością spodobają się pokazy straży pożarnej. Będzie się również można nauczyć, jak udzielać pierwszej pomocy. To jeszcze nie wszystko. Swoje umiejętności podczas festynu rodzinnego w specjalnych pokazach zaprezentują grupy taneczne, a specjalnie dla mam i dziewczynek przygotowany zostanie pokaz mody. Mama i córka wystąpią w tych samych stylizacjach, przygotowanych przez markę Smallbig - https://www.smallbig.pl/. Podczas festynu będzie również miała miejsce prezentacja produktów sensorycznych używanych w terapii SI, odbędą się również konkursy organizowane na tych urządzeniach - o wszystko zadba marka Empis - https://empis.pl/empis2/. Dzieciom z pewnością spodoba się praca na kreatywnych zabawkach https://kreatywnemaluchy.pl/, które będzie też można wygrać w wielu konkursach.

Spragnionych wrażeń zaprasza ROKO FUN - słodycz z owoców i soków dla najmłodszych - https://www.rokofun.pl/, partner główny festynu rodzinnego. Każdy będzie mógł zupełnie bez ograniczeń popróbować soków. 

          

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie te atrakcje czekają na warszawskie (i nie tylko) rodziny zupełnie za darmo.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza