JELP - nowy delikatny płyn do płukania ubranek

2015-07-17 11:36

Hipoalergiczny płyn do płukania JELP to znakomity produkt dla wszystkich mam, które chcą dbać o skórę swoich dzieci. Nie powoduje podrażnień, nadaje ubrankom miękkość i puszystość.

Płyn do płukania
Autor: materiały prasowe

Hipoalergiczny, o subtelnym, pudrowym zapachu i niezwykle delikatny. Taki jest nowy płyn zmiękczający do płukania tkanin JELP Delicate.

Nadaje dziecięcym ubrankom i innym tkaninom niezwykłą miękkość i puszystość. Nowy płyn JELP Delicate jest bezpieczny dla wrażliwej skóry najmłodszych, nie drażni ich delikatnego układu oddechowego, jest aksamitny w dotyku i ma biały kolor bez sztucznych barwników. A jego subtelny, pudrowy zapach zbliżony do delikatnych kosmetyków dziecięcych sprawia, że dzieci, w ubrankach płukanych w płynie Delicate, pachną najpiękniej, bo sobą.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że płyn JELP Delicate jest przebadany dermatologicznie. Ma to szczególne znaczenie dla małych dzieci, których skóra jest nad wyraz delikatna. Nowy płyn Delicate to również najlepszy wybór dla osób ze skłonnościami do alergii i astmy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza