Kiedy brakuje łez… Ocumax!

2014-02-05 7:00

Gdy odpowiednie gruczoły produkują zbyt małą ilość łez lub ich skład jest nieprawidłowy, pojawia się szereg dolegliwości nazywany zespołem suchego oka. Obecnie jest to jedno z najpopularniejszych schorzeń okulistycznych, objawiające się poprzez: świąd i pieczenie, uczucie ciała obcego w oku, suchość, łzawienie i obrzęk powiek. Jak temu zapobiegać?

ocumax1 - kiedy brakuje-lez
Autor: _materialy_prasowe

Powyższe dolegliwości nasilają się podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, pracy przy komputerze, kontaktów z silnym światłem i wiatrem. Aby zapobiec ich występowaniu, warto zastosować Ocumax 0,4 proc. – preparat z grupy sztucznych łez, zapewniający intensywne nawilżenie oczu, dzięki najwyższemu na rynku stężeniu hialuronianu sodu. Jest to naturalny składnik ludzkich łez, tworzący długotrwałą warstwę ochronną i regenerujący uszkodzenia powstałe na powierzchni rogówki.
Ocumax 0,4 proc. jest polecany również osobom, które przebyły zabiegi chirurgiczne oczu, cierpią na dolegliwości alergiczne czy Zespół Zespół Sjögrena.
Więcej informacji na stronie internetowej preparatu Ocumax (Lek-Am).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza