Kołdra z poduszką Medical® Frotte®+

2015-02-05 17:49

Kołdra i poduszka Medical® Frotte®+ to produkty stanowiące niezwykłą kombinację tkaniny frotte z jednej strony i bawełniano-poliestrowej z drugiej. Są łatwe w konserwacji i gwarantują sterylną czystość.

Kołdra z poduszką Medical® Frotte®+
Autor: _materialy_prasowe Kołdra z poduszką Medical® Frotte®+ zapewnia dziecku zdrowy sen.

Kołdra i poduszka Medical® Frotte®+ zmniejszają ryzyko rozwoju roztoczy i alergenów, co potwierdziły badania laboratoryjne. Są szczególnie polecane dla małych dzieci, osób wymagających opieki, chorych na astmę i alergików. Charakteryzują się trwałą puszystością, można je prać w pralce (temperatura prania 95°C) i suszyć mechanicznie.


Wypełnienie poduszki stanowią kulki poliestrowe Amball® które, dzięki swojej sprężystości i miękkości, znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy, tworząc wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.


Wypełnienie kołdry to włókna poliestrowe silikonowane Hollow, zapewniające równomierny rozkład ciepła na całej jej powierzchni. Są bardzo lekkie i wytrzymałe, co zapewnia kołdrze utrzymanie kształtu i odporność na zgniecenia. 


Poszycie: 48% bawełna, 52% poliester + 100% poliester. Kolor biały. Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100. Wyrób medyczny. Wymiary: poduszka - 40x60 cm, kołdra - 100x135 cm.


Więcej informacji na stronie www.alvipolska.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza