Koszulka do karmienia – dla modnych mam

2013-02-20 10:49

Producenci specjalizujący się w bieliźnie proponują na czas macierzyństwa wiele rozwiązań zwiększających komfort karmienia. Są wśród nich koszulki do karmienia, pozwalające na wygodne karmienie piersią w nocy.

koszulka do karmienia dla modnych mam
Autor: _materialy_prasowe

Projektanci serii Mama by Alles stworzyli koszulki do karmienia modne i praktyczne, chcąc zapewnić młodym mamom jak największy komfort użytkowania. Świetnym przykładem tego, że taka bielizna może być piękna i jednocześnie spełniać oczekiwaną funkcję, jest koszulka Pastelle. Funkcjonalne rozpięcie jednej miseczki zostało subtelnie zamaskowane ozdobnymi napkami. Dodatkowym atutem jest wykonanie z niezwykle miękkiej, oddychającej, ażurowej bawełny.
Specjalny krój koszulek do karmienia, między innymi: fason z odcięciem pod brzuchem lub typu bombka, z pewnością ułatwią karmienie piersią i uprzyjemnią czas macierzyństwa. Doskonałym przykładem połączenia funkcjonalności i estetyki jest koszulka Sawanna, która maskuje krągłości i świetnie układa się na sylwetce. Głębokie rozpięcie dekoltu ułatwia dostęp do piersi, dzięki czemu nie ma potrzeby odsłaniania brzucha.
Tego typu bieliznę warto kupić już w czasie ciąży. Koszulka do karmienia powinna być wykonana z wysokiej jakości materiału (100% bawełna, bawełna uszlachetniona włóknem elastycznym, muszą to być tkaniny miękkie i oddychające). Koszulki firmy Alles są zaprojektowane tak, by można było cieszyć się nimi nie tylko podczas karmienia piersią, ale również przez długi czas później.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza