KREATYWNE MALUCHY – zabawki, które wspierają rozwój dziecka. Organizacja warsztatów plastycznych i terapeutycznych

2015-12-15 11:00

Rozwój dziecka – manualny i motoryczny – jest najbardziej efektywny dzięki kreatywnej zabawie. Dlatego celem KREATYWNYCH MALUCHÓW jest zapewnienie najmłodszym narzędzi, które pomogą im się rozwijać, a jednocześnie zagwarantują doskonałą zabawę i możliwość przeprowadzenia twórczych eksperymentów.

Zabawki są dobierane w taki sposób, by pobudzały wyobraźnię i abstrakcyjne myślenie. Dzięki plastycznym materiałom dzieci mogą samodzielnie i – co ważne – bezpiecznie tworzyć wszelkie, wymyślone przez siebie formy. Instrukcje obrazkowe i filmowe inspirują do nauki nowych technik artystycznych.

Produkty sprawdzonych marek, których wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski są KREATYWNE MALUCHY, to m.in.: poruszający się Piasek Kinetyczny, niewysychająca Pucholina, Piaskolina, którą można wypalać w piekarniku, zestawy kreatywne legendarnego Pana Robótki, czy też Sprytna Plastelina, zmieniająca kolor i "wyposażona" w parkę świdrujących oczu.

KREATYWNE MALUCHY: dlaczego warto?

Rodzice, którzy kupują w KREATYWNYCH MALUCHACH, mogą liczyć na wsparcie ze strony grupy pedagogów, artystów, techników, a także innych rodziców, gotowych na udzielenie informacji o zaletach, możliwościach i zastosowaniu każdego zakupionego produktu.
Dodatkowym filarem działalności KREATYWNYCH MALUCHÓW jest organizacja warsztatów dla instytucji edukacyjnych. Dysponując produktami kreatywnymi, które pobudzają wyobraźnię, rozwijają umiejętności sensoryczne i działają terapeutycznie, marka chce pozytywnie wpływać na lokalną społeczność i wspierać takie miejsca, jak przedszkola, domy dziecka, warsztaty terapii zajęciowej, wszelkie fundacje wspomagające dziecięcy rozwój, także wśród osób niepełnosprawnych. Ta forma aktywności daje wiele radości i satysfakcji z dawania "czegoś" od siebie i towarzyszenia najmłodszym w twórczych i rozwojowych działaniach. Jednocześnie można skorzystać z okazji zakupu kreatywnych zabawek bezpośrednio w miejscach, gdzie organizowane są warsztaty.

W centrach handlowych sprawdzają się stoiska wyposażane przez KREATYWNE MALUCHY. Ich ideą jest połączenie warsztatów plastycznych ze sprzedażą produktów. Część stoiska przeznaczona jest do ekspozycji zabawek, podczas gdy druga służy do twórczej pracy z dziećmi. Rodzice mają możliwość przekonać się, czy produkt przypadł do gustu ich pociechom. Dzięki takiemu rozwiązaniu centrum handlowe zyskuje darmowy event, maluchy przyjemną i kreatywną zabawę, a właściciel stoiska świetną reklamę i stałą sprzedaż.

Więcej informacji na www.kreatywnemaluchy.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza