Kto pyta, zgaduje! - gry planszowe dla dzieci "Zgadnij Kto To" i "Zgadnij Kto To Extra"

2012-10-12 18:07

- Mamo, a dlaczego ten Pan ma takie wielkie uszy? - Brzmi znajomo? Dzieci uwielbiają zadawać pytania. A jeszcze bardziej kochają odpowiedzi, które odkrywają przed nimi sekrety tego świata. Gra "Zgadnij Kto To" i "Zgadnij Kto To Extra" naprowadzi dzieci na trop niejednej... tajemniczej postaci, którą wytypował drugi gracz. Wystarczy mądrze pytać!

Kto pyta zgaduje! gry planszowe dla dzieci Zgadnij Kto To i Zgadnij Kto To Extra
Autor: _materialy_prasowe Kto pyta, zgaduje! - gry planszowe dla dzieci "Zgadnij Kto To" i "Zgadnij Kto To Extra"

Gra "Zgadnij Kto To" to kolorowe plansze z różnorodnymi postaciami, o które maluchy mogą wypytywać do woli. Uwaga! Nie jest to jednak takie proste. Trzeba zadawać tylko takie pytania, na które odpowiedź brzmi "tak" lub "nie". I to nie koniec utrudnień. Odpowiadać można tylko za pomocą przycisków umieszczonych na górze podpórki. Za każdą werbalną odpowiedź na pytanie przeciwnik dostaje punkt! Brzmi jak prawdziwe wyzwanie? Zatem do dzieła! Rozłóżcie specjalną plastikową podpórkę, zamontujcie na niej takie same plansze z postaciami do odgadnięcia. Każdy z graczy wybiera sobie jedną postać i próbuje odgadnąć, na kogo padł wybór przeciwnika. Wygrywa ten, kto zrobi to jako pierwszy!
Gra "Zgadnij Kto To Ekstra" z kolei to aż 6 rodzajów plansz z barwnymi postaciami i aż  4 sposoby gry. "Niezapomniana Klasyka" to tradycyjna seria pytań eliminujaca kolejne postacie. "Szalone Zgadywanie" to "Niezapomniana Klasyka" połączona z początkowym obstawieniem 3 postaci, z których jedną mógł wybrać Twój przeciwnik. Po rozegranej rundzie pokazujecie sobie swoje plansze i sprawdzacie, czy któraś wytypowanych przez Was na początku postaci zgadza się z wyborem drugiego gracza. "Tik Tak Ucieka Czas" to zgadywanie na czas. Każdy gracz ma określony czas na zadawanie pytań. Nim czas się skończy, trzeba odgadnąć postać przeciwnika. W rundzie "Trening Umysłu" musicie uważnie zadawać pytania, bo do odgadnięcia macie aż dwa oblicza.
Gra "Zgadnij Kto To" i "Zgadnij Kto To Ekstra" przeznaczona jest dla 2 graczy powyżej 6. roku życia. Rekomendowane ceny w kolejności: 70 i 80zł. Gra rozwija logiczne myślenie i ćwiczy umiejętność jasnego formułowania myśli.

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza