Matematyka jest łatwa! Podaruj dziecku książkę „Dziecinnie prosta matematyka”

2020-02-04 8:33

„Dziecinnie prosta matematyka” to nie podręcznik, ale książka, która zachęci dziecko do zgłębiania tajników Królowej Nauk.

„Dziecinnie prosta matematyka”
Autor: materiały prasowe

Czy wiesz, że dzieci do 6 roku życia mają niezwykłą łatwość uczenia się? Robią to intuicyjnie, poprzez zabawę! Poznaj pierwszą książkę wprowadzającą w magiczny świat matematyki dzieci w wieku 0-6 lat.

„Dziecinnie prosta matematyka”, to kolejny po cieszącej się niesamowitą popularnością książce „Matematyka jest wszędzie”, wydany przez mFundację „niepodręcznik”, który pokazuje jak przez zabawę rozwijać kompetencje matematyczne dzieci od niemowlaka do przedszkolaka.

Autorki - Monika Jaworska, Monika Jędrzejewska i Katarzyna Nawrocka-Skolimowska – ekspertki z dziedziny psychologii, rozwoju dziecka i edukacji matematycznej najmłodszych w przygotowaniu książki wykorzystały swoje wieloletnie doświadczenia w pracy z dziećmi.

„Dziecinnie prosta matematyka” jest dostępna bezpłatnie na stronie www.mjakmatematyka.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza