Materace Vitmat – z myślą o zdrowym śnie

2017-01-24 14:34

Przed zakupem materacy dla dzieci rodzice zastanawiają się, jaki rodzaj będzie odpowiedni dla kształtującego się kręgosłupa malucha. Tylko certyfikowane produkty pomagają równomiernie rozłożyć nacisk na poszczególne części ciała dziecka, dzięki czemu zapobiegają wadom postawy. Odpowiednia struktura pozwala zaś na swobodną cyrkulację powietrza, która przeciwdziała powstawaniu pleśni i grzybów.

Vitmat materac dzieciecy
Autor: materiały prasowe

 

Materace Vitmat® mają znak bezpieczeństwa CE oraz status wyrobu medycznego, co oznacza, że przechodzą procedurę oceny zgodności ze wszystkimi wymaganiami technicznymi. Producent dostosowuje się do restrykcyjnych przepisów, używając półfabrykatów, które mają niezbędne atesty.

Przed skompletowaniem i dostarczeniem do sprzedaży każdy element materacajest dokładnie sprawdzany  – jeśli produkt przechodzi poprawnie wszystkie testy, nadaje się mu numer seryjny, który znajduje się również w gwarancji dołączonej do wyrobu. Potwierdzone właściwości ortopedyczne i antyalergiczne zapewniają dziecku komfort snu. Stała współpraca ze specjalistami z dziedziny rehabilitacji i neonatologii sprawia, że materace Vitmat® przyczyniają się do prawidłowego rozwoju malucha.

Wysoką jakość materacy Vitmat® potwierdzają rekomendacje, np. Szkoły Matek i Ojców „Razem Łatwiej” czy portali sentozdrowie.pl i sosrodzice.pl.

 

Więcej informacji na temat materacy dla dzieci i dorosłych na www.vitmat

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza