Najnowsza zabawka Little Tikes 3w1 – chodzik i stół aktywności

2017-08-04 13:39

Little Tikes 3w1 – chodzik i stół aktywności zachęca dzieci do stawiania pierwszych kroków. Dzięki ponad dwudziestu różnym aktywnościom, piosenkom i dźwiękom, maluch nauczy się kształtów i kolorów, a także pobudzi wyobraźnię i rozwinie swoje umiejętności.

3w1 chodzik
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Trzy sposoby zabawy!
  2. Więcej niż dwadzieścia aktywności

Trzy sposoby zabawy!

1. Chodzik

Kiedy dziecko idzie i zaczyna go pchać, kolorowe światełka świecą na powierzchnię przed chodzikiem niczym projektor. Tworząc interesujące kombinacje, zachęcają dziecko do dalszej aktywności. Światełka rozbudzają ciekawość dziecka i ułatwiają naukę chodzenia. Szybkość obracania kół można dostosować do sprawności dziecka, co zapewni ochronę i ułatwi naukę chodzenia.

2. Stolik aktywności

Chodzik można bez problemu zamienić w stolik aktywności wypełniony mnóstwem ciekawych opcji zabawy. W tym celu wystarczy zablokować koła i przesunąć panel w górę, a chodzik nie będzie się przesuwał. Po rozłożeniu dziecko może korzystać ze stolika pełnego różnorodnych opcji zabawy i ciekawych funkcji, dzięki czemu uczy przez zabawę.

3. Usiądź i baw się! 

Istnieje również możliwość kompaktowego złożenia chodzika na płasko i przesunięcia panelu bliżej podłogi, aby dziecko mogło bawić się nim, siedząc na podłodze. Umożliwia to również łatwe przechowywanie zabawki.

3w1 chodzik_1
Autor: materiały prasowe

Więcej niż dwadzieścia aktywności

Chodzik zawiera duże klawisze, obracającą się piłkę, bębenek z alfabetem, święcącą kopułę, małe lusterko, minifortepian, liczydło i wygrawerowane na boku liczby, a także przycisk uruchamiający zabawne melodyjki i piosenki po polsku.

Trzy tryby interaktywnej zabawy z dźwiękami! Słowa: guziki mówiące kształty i kolory. Muzyka: przyciski odtwarzające melodie. Dżungla: przyciski odtwarzające odgłosy dżungli i zamieszkujących ją zwierząt.

Odpowiedni dla dzieci w wieku: 9–36 miesięcy.

3w1 chodzik_2
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza