Niezawodne źródło energii

2013-03-01 7:00

Często zdarzają się sytuacje, gdy konieczne jest szybkie naładowanie telefonu, odtwarzacza MP3 lub nawigacji GPS. Gdy jesteśmy w domu, nie ma z tym problemu. Ale co zrobić, gdy podręczne urządzenie traci swoją moc, a wokół nas nie ma dostępu do energii elektrycznej?

niezawodne zrodlo energii
Autor: _materialy_prasowe

Z pomocą przychodzi ładowarka VARTA Professional V-Man Power Pack. V-Man Power Pack to przenośne źródło energii, które przydaje się zwłaszcza podczas rodzinnych wycieczek. Dzięki niemu naładowanie urządzenia przenośnego, nawet w najbardziej oddalonym od cywilizacji miejscu, nie stanowi problemu. Ogromną zaletą ładowarki jest również jej szybkie działanie. Dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej, ładowanie urządzenia za jej pomocą trwa zaledwie godzinę lub dwie.  
Uniwersalna ładowarka niemieckiego producenta została wyposażona w zestaw przejściówek oraz funkcję USB In/Out, dzięki czemu pasuje do prawie wszystkich marek i modeli urządzeń. W zestawie znajduje się również V-Man Plug do kontaktu i końcówka USB, która pozwala na pobieranie energii bezpośrednio z komputera lub gniazda elektrycznego. Stan naładowania urządzenia wskazywany jest przez trzy niebieskie diody LED.
Sugerowana cena detaliczna: 189,90 zł.. Więcej szczegółów na stronie internetowej firmy VARTA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza