Nosidełko WE i wózek spacerowy Stockholm Stroller od Scandinavian Baby

2015-05-29 8:00

Skandynawskie wzornictwo słynie z pomysłowych i funkcjonalnych form. Dostępne w ofercie Scandinavian Baby nosidełko BabyBjörn WE i wózek spacerowy Elodie Details Stockholm Stroller są tego najlepszym przykładem.

Wózek spacerowy Elodie Details Stockholm Stroller charakteryzuje nowoczesne, skandynawskie wzornictwo. Oprócz niesamowitego wyglądu oferuje wyjątkową funkcjonalność i prostotę obsługi. Lekka aluminiowa konstrukcja, składanie i rozkładanie jedną ręką, duże koła, pojemny i łatwo dostępny kosz na zakupy to dodatkowe atuty wózka spacerowego Stockholm Stroller. Spełnia on ponadto najwyższe standardy bezpieczeństwa zgodnie z europejską normą EN1888:2003 Jest przeznaczony dla  dzieci w wieku od pół roku do trzech lat.

Nosidełko BabyBjörn WE jest ergonomiczne i pozwala nosić dziecko w 3 pozycjach z przodu i na plecach. Rośnie razem z dzieckiem: można stosować je w przypadku maluchów od urodzenia do 3. roku życia. Tak jak każde nosidełko BabyBjörn także model WE został zaprojektowany w ścisłej współpracy z pediatrami. Dzięki temu gwarantuje, że głowa, nóżki i kręgosłup dziecka znajdują się w fizjologicznie prawidłowej pozycji.

Cena wózka spacerowego od 847 zł, cena nosidełka 417 zł.
Więcej informacji na stronie www.scandinavianbaby.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza