Nowe kolory wózka ABC-Design Viper 4S

2013-08-07 8:00

Mocny, aluminiowy stelaż oraz sportowe siedzisko to nie jedyne zalety wózka ABC-Design Viper 4S dostępnego w ofercie firmy Mini-Maxi.

abc_design
Autor: _materialy_prasowe

Zwolenników sportowego designu z pewnością ucieszy fakt, że głęboko-spacerowy wózek ABC-Design Viper 4S  jest dostępny aż w 9 wersjach kolorystycznych! Zaprojektowany dla dzieci od chwili narodzin do 3. roku życia, długo będzie dostarczał istnie sportowych emocji rodzicom.  Zastosowanie w nisko zawieszonym podwoziu dużych pompowanych kół na szerokich felgach sprawia, że wózek przybiera sportowy wygląd i w takim stylu się prowadzi.
Wersja dla noworodków i niemowląt ma gondolę wyposażoną w materacyk, okrycie na nóżki i uchwyt do przenoszenia. Spacerówka może być montowana zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Osadzone na niezwykle mocnym aluminiowym stelażu duże, wygodne siedzisko ma trzystopniową regulację położenia, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami ochronnym oraz regulowany podnóżek. Duża budka z daszkiem przeciwsłonecznym jest wyposażona w zamykane okienko. Udogodnieniem dla rodziców jest kosz na zakupy, automatyczny system składania wózka czy możliwość zdjęcia tapicerki do czyszczenia.
Więcej informacji na stronie dystrybutora: Mini-Maxi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza