Nowość – akcesoria dla dzieci do karmienia marki OKT kids

2015-02-05 11:38

Znana rodzicom od lat marka OKT kids produkująca kąpielowe i toaletowe akcesora dla dzieci – nocniczki, nakładki sedesowe czy wanienki roszerza swoją ofertę. W oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę do gamy produktów wprowadzono m.in. naczynia, butelki, gryzaki i smoczki dla maluchów.

Nowa seria akcesoriów dla dzieci marki OKT kids to aż 66 produktów. W ofercie znalazły się różnej wielkości butelki do karmienia, smoczki uspokajające, miseczki, kubki, pojemnik na mleko w proszku, idealny dla mobilnych mam, czy bardzo wytrzymała szczotka do mycia akcesoriów dla dzieci o ergonomicznym kształcie.

Butelki Premium mają wygodne uchwyty dostosowane do dziecięcych rączek. Cechą wyróżniającą w butelkach anatomicznych jest kształt ich smoczków, który jest zbliżony do piersi matki. Wykonane z silikonu smoczki uspakajające są odporne na odkształcenia i deformacje, dzięki czemu nie oddziałują negatywnie na kształtowanie się żuchwy i podniebienia maluchów. Talerzyki, miseczki i sztućce, jak i wszystkie pozostałe produkty zdobią znane z innych akcesoriów dla dzieci OKT kids sympatyczne postacie ze świata Hippo. Produktami godnym wyróżnienia są: pojemnik na przekąski, idealnie dostosowany do dziecięcych rączek oraz miseczka podróżna z wyprofilowaną łyżeczką (doskonale sprawdza się podczas spacerów).
Akcesoria dla dzieci marki OKT kids są wytwarzane zgodnie z europejskimi normami, dzięki czemu gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie są wolne od toksycznego związku BPA.

Produkty dostępne w sprzedaży od 12 lutego 2015 w sieci Tesco. Szukaj specjalnego ekspozytora OKT kids!

Więcej informacji na stronie internetowej firmy www.okt-kids.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza