Pięć lat pięknej historii Bio-Oil w Polsce

2017-02-22 15:29

Trwają przygotowania do obchodów najpiękniejszych urodzin tego roku. Urodzin marki Bio-Oil. Marki, która rozkochała w sobie rzesze Polek, marki która inspiruje i której historię piszą najwierniejsze konsumentki - kobiety w ciąży, mamy oraz kobiety, które na co dzień zmagają się z problemem rozstępów, blizn czy nierównomiernym kolorytem skóry.

biooil urodziny
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Tak się zaczęła piękna historia w Polsce
  2. Z miłości do Bio-Oil
  3. W czym tkwi sekret Bio-Oil?
  4. Magia „piątki”

Tak się zaczęła piękna historia w Polsce

Historia Bio-Oil w Polsce sięga 2012 roku, kiedy to w październiku na rynku pojawił się olejek Bio-Oil o pojemności 60 ml. Przez kolejne lata marka wsłuchiwała się w niezwykłe historie konsumentek, które dowodziły skuteczności preparatu, chętnie dzieląc się swoimi doświadczeniami z innymi. Dzięki temu Bio-Oil  został numerem 1 w sprzedaży produktów na rozstępy i blizny w Polsce1. Co więcej, Bio-Oil jest liderem sprzedaży łącznie aż w 23 krajach na całym świecie.

Odpowiadając na potrzeby konsumentek, w styczniu 2014 roku marka wprowadziła do sprzedaży olejek o pojemności 125 ml, rok później zaś - 200 ml. Skuteczność produktu, potwierdzana, podkreślana i przekazywana przez kolejne rzesze konsumentek, sprawiła, iż Bio-Oil był wielokrotnie nagradzany tytułem najlepszego produktu w swojej kategorii oraz uzyskał rekomendację Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

- Od 5 lat każdego dnia historie konsumentek Bio-Oil przypominają nam, w ilu ważnych momentach ich życia uczestniczymy. Nie możemy doczekać się, co przyniosą kolejne lata i jak wiele nowych, pięknych historii powstanie w tym czasie - mówi Julia Detka, Bio-Oil Junior Brand Activation Manager.

Z miłości do Bio-Oil

Bio-Oil pokochały przede wszystkim kobiety w ciąży, które najczęściej stosują preparat w 2. trymestrze. W tym okresie skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, ponieważ narażona jest na gwałtowne rozciąganie, co skutkuje pojawieniem się rozstępów. O preparacie przyszłe mamy najczęściej dowiadują się bezpośrednio od swoich lekarzy prowadzących lub położnych, którzy zalecają im stosowanie Bio-Oil.

W czym tkwi sekret Bio-Oil?

Tajemnicą Bio-Oil jest opracowany w trakcie wieloletnich badań przełomowy składnik - PurCellin Oil™ - który pozwolił uzyskać olejek o niezwykłych właściwościach. Stał się idealną bazą dla stosowanych w kosmetyce od wieków składników aktywnych, ale też pozwolił uzyskać produkt w postaci olejku o niespotykanej wcześniej w tego typu produktach - lekkiej i nietłustej konsystencji. Dzięki temu Bio-Oil idealnie się wchłania, dobrze odżywia i nawilża skórę, ale przede wszystkim - co potwierdzają liczne badania kliniczne - skutecznie wpływa na jej wygląd, zmniejszając widoczność rozstępów, blizn oraz poprawiając koloryt.

Na skuteczność Bio-Oil mają wpływ również zawarte w nim naturalne, lecznicze olejki pochodzące z nagietka, lawendy, rozmarynu i rumianku. Ponadto produkt wzbogacony jest o drogocenną witaminę A i E, co pozwala zachować skórze młody i zdrowy wygląd.

Magia „piątki”

Cyfra 5 dla Bio-Oil ma szczególne znaczenie. To pięć najważniejszych wskazań skuteczności produktu - Bio-Oil pomaga poprawić wygląd rozstępów, blizn i wyrównać koloryt skóry. Jest również efektywny w przypadku problemu ze skórą starzejącą się i odwodnioną.

To także 5. urodziny marki w Polsce. 2017 r. i szereg aktywności, które marka szykuje dla swoich konsumentek, między innymi, urodzinowe wydarzenie na profilu marki na facebook.com: konkursy, zabawy - pełne niespodzianek, emocji, radości i oczywiście - pięknych historii.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza