Pięć lat pięknej historii Bio-Oil w Polsce

2017-02-22 15:29

Trwają przygotowania do obchodów najpiękniejszych urodzin tego roku. Urodzin marki Bio-Oil. Marki, która rozkochała w sobie rzesze Polek, marki która inspiruje i której historię piszą najwierniejsze konsumentki - kobiety w ciąży, mamy oraz kobiety, które na co dzień zmagają się z problemem rozstępów, blizn czy nierównomiernym kolorytem skóry.

biooil urodziny
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Tak się zaczęła piękna historia w Polsce
  2. Z miłości do Bio-Oil
  3. W czym tkwi sekret Bio-Oil?
  4. Magia „piątki”

Tak się zaczęła piękna historia w Polsce

Historia Bio-Oil w Polsce sięga 2012 roku, kiedy to w październiku na rynku pojawił się olejek Bio-Oil o pojemności 60 ml. Przez kolejne lata marka wsłuchiwała się w niezwykłe historie konsumentek, które dowodziły skuteczności preparatu, chętnie dzieląc się swoimi doświadczeniami z innymi. Dzięki temu Bio-Oil  został numerem 1 w sprzedaży produktów na rozstępy i blizny w Polsce1. Co więcej, Bio-Oil jest liderem sprzedaży łącznie aż w 23 krajach na całym świecie.

Odpowiadając na potrzeby konsumentek, w styczniu 2014 roku marka wprowadziła do sprzedaży olejek o pojemności 125 ml, rok później zaś - 200 ml. Skuteczność produktu, potwierdzana, podkreślana i przekazywana przez kolejne rzesze konsumentek, sprawiła, iż Bio-Oil był wielokrotnie nagradzany tytułem najlepszego produktu w swojej kategorii oraz uzyskał rekomendację Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

- Od 5 lat każdego dnia historie konsumentek Bio-Oil przypominają nam, w ilu ważnych momentach ich życia uczestniczymy. Nie możemy doczekać się, co przyniosą kolejne lata i jak wiele nowych, pięknych historii powstanie w tym czasie - mówi Julia Detka, Bio-Oil Junior Brand Activation Manager.

Z miłości do Bio-Oil

Bio-Oil pokochały przede wszystkim kobiety w ciąży, które najczęściej stosują preparat w 2. trymestrze. W tym okresie skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, ponieważ narażona jest na gwałtowne rozciąganie, co skutkuje pojawieniem się rozstępów. O preparacie przyszłe mamy najczęściej dowiadują się bezpośrednio od swoich lekarzy prowadzących lub położnych, którzy zalecają im stosowanie Bio-Oil.

W czym tkwi sekret Bio-Oil?

Tajemnicą Bio-Oil jest opracowany w trakcie wieloletnich badań przełomowy składnik - PurCellin Oil™ - który pozwolił uzyskać olejek o niezwykłych właściwościach. Stał się idealną bazą dla stosowanych w kosmetyce od wieków składników aktywnych, ale też pozwolił uzyskać produkt w postaci olejku o niespotykanej wcześniej w tego typu produktach - lekkiej i nietłustej konsystencji. Dzięki temu Bio-Oil idealnie się wchłania, dobrze odżywia i nawilża skórę, ale przede wszystkim - co potwierdzają liczne badania kliniczne - skutecznie wpływa na jej wygląd, zmniejszając widoczność rozstępów, blizn oraz poprawiając koloryt.

Na skuteczność Bio-Oil mają wpływ również zawarte w nim naturalne, lecznicze olejki pochodzące z nagietka, lawendy, rozmarynu i rumianku. Ponadto produkt wzbogacony jest o drogocenną witaminę A i E, co pozwala zachować skórze młody i zdrowy wygląd.

Magia „piątki”

Cyfra 5 dla Bio-Oil ma szczególne znaczenie. To pięć najważniejszych wskazań skuteczności produktu - Bio-Oil pomaga poprawić wygląd rozstępów, blizn i wyrównać koloryt skóry. Jest również efektywny w przypadku problemu ze skórą starzejącą się i odwodnioną.

To także 5. urodziny marki w Polsce. 2017 r. i szereg aktywności, które marka szykuje dla swoich konsumentek, między innymi, urodzinowe wydarzenie na profilu marki na facebook.com: konkursy, zabawy - pełne niespodzianek, emocji, radości i oczywiście - pięknych historii.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza