Ręczniki papierowe Practi Max - nowa odsłona ściereczek kuchennych

2014-07-18 12:55

Z połączenia tekstylnej ściereczki kuchennej i ręcznika papierowego powstał innowacyjny produkt marki Paclan – praktyczny, ekonomiczny i uniwersalny. Ponadto estetyczny wygląd pozwolił stać się ręcznikowi prawdziwą kuchenną ozdobą.

Ściereczki uniwersalne
Autor: materiały prasowe Ściereczki uniwersalne to produkt, który powstał z połączenia ścierek tekstylnych i ręczników papierowych.

Practi Maxi to kwadratowe ściereczki kuchenne na poręcznej rolce, które doczekały się wyjątkowej reedycji. Do ich głównych zalet – praktyczności i uniwersalnemu zastosowaniu – dołączył także efektowny wygląd. Kolorowy nadruk sprawia bowiem, że produkt elegancko prezentuje się w każdym kuchennym wnętrzu.

Wszechstronne ściereczki kuchenne radzą sobie z różnymi zabrudzeniami nawet bez użycia detergentów. Łącząc zalety tekstylnej ściereczki oraz jednorazowego ręcznika, trafiają do szeregu tych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają pracę w kuchni.

Na jednej rolce znajduje się 50 szt. praktycznych ściereczek. Więcej informacji na www.paclan.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza