Rocky Rabbit dla małych i dużych indywidualistów – ubrania dla dziewczynek, chłopców i rodziców

2017-01-12 13:19

Odzież dziecięca nie musi kojarzyć się z koronkami i słodkimi aplikacjami. Dlatego powstały ubrania Rocky Rabbit, dzięki którym maluchy mają szansę wyrazić swoją prawdziwą osobowość. W kolekcji nie zabrakło również propozycji dla rodziców.

Odzież dziecięca Rocky Rabbit to prawdziwa rewolucja w świecie mody. Królik, czyli bohater kolekcji, „mówi” stanowcze NIE stereotypowym i konwencjonalnym ubrankom dla dzieci, zdobionym różowymi koronkami, słodkimi serduszkami i cukierkowymi aplikacjami. Seria odzieży dziecięcej Rocky Rabbit to nowoczesne, niebanalne wzory, które z upodobaniem noszą mali buntownicy.

Rocky Rabbit to ubrania dla dziewczynek i chłopców! W takim stroju każde dziecko ma szansę wyrazić swoją prawdziwą osobowość. Charyzmatyczny niemowlak, zbuntowana dwulatka, pewny siebie przedszkolak – nareszcie mogą pokazać, jacy są naprawdę!

Dla wszystkich rodziców, którzy uwielbiają podkreślać indywidualność swoich dzieciaków, nie obawiając się opinii innych, powstało coś specjalnego – MAKSIwersje małych ubranek. Teraz rodzice i maluchy razem mogą podbijać świat z okrzykiem „Rock the world!”.

Więcej na www.happymum.pl


Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza