SOPELEK Baby – higieniczne przewijanie dziecka w każdych warunkach

2015-06-02 8:00

Podróżowanie z niemowlęciem nie należy do łatwych zadań. Każda mama doskonale wie, że logistycznie jest to dość wymagające przedsięwzięcie. Dodatkowo, sytuacja staje się jeszcze bardziej problematyczna, jeżeli przyjdzie nam zmierzyć się z… przewijaniem dziecka! I tu z pomocą nadchodzi SOPELEK Baby.

Sopelek baby
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Podkłady SOPELEK Baby umożliwiają wygodne i higieniczne przewijanie dziecka w każdym miejscu.

Większość miejsc przestrzeni publicznej wciąż nie jest przystosowana do komfortowego zmieniania pieluszki. Z kolei tam, gdzie mamy już taką możliwość, higiena przewijaka pozostawia wiele do życzenia… SOPELEK Baby to jednorazowy podkład higieniczny, który umożliwia bezpieczne przewijanie dziecka niezależnie od miejsca, w które się wybierzemy!

Podkłady SOPELEK Baby podczas zmiany pieluszki zapewniają ochronę przed groźnymi zanieczyszczeniami i zakażeniami. Stanowią idealne zabezpieczenie w trakcie przewijania dziecka zarówno w podróży i podczas spaceru, jaki w domu. Świetnie sprawdzają się również jako dodatkowa ochrona pościeli.

Podkłady higieniczne SOPELEK Baby są wykonane z najwyższej jakości trzywarstwowego laminatu (dwie warstwy bibuły i folia), który skutecznie chroni przed ewentualnym zabrudzeniem lub przemoczeniem. Z SOPELEK Baby przewijanie dziecka jest o wiele bardziej komfortowe.

Wymiary podkładu to 30 x 50 cm, a w opakowaniu znajduje się 20 sztuk (bez daty ważności).
Produkt dostępny w aptekach w atrakcyjnej cenie 13 zł.

Więcej informacji na www.sopelek.info.pl/pl/podklady-higieniczne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza