Soraya Lactissima z kwasem mlekowym – higiena intymna w ciąży i połogu

2015-05-19 8:00

Soraya opracowała niezwykle skuteczne i delikatne produkty do higieny intymnej. Dla kobiet wymagających szczególnej pielęgnacji w okresie ciąży i połogu jest przeznaczona emulsja Soraya Lactissima z kwasem mlekowym.

Soraya
Autor: materiały prasowe Soraya Lactissima to propozycja dla kobiet, które chcą dbać o swoje zdrowie intymne w trakcie ciąży i w połogu.

Zwykłe preparaty pod prysznic mają najczęściej zasadowe pH, natomiast płaszcz ochronny miejsc intymnych ma odczyn kwaśny. Dlatego do higieny intymnej poleca się stosowanie specjalnych, łagodnych środków myjących o działaniu kojącym, podtrzymujących naturalne mechanizmy obronne oraz właściwy poziom pH. Właściwości te środki zawdzięczają zawartości kwasu mlekowego.

Emulsja do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i w okresie połogu Soraya Lactissima polecana od pierwszego tygodnia ciąży to specjalistyczna formuła z kwasem mlekowym, wspomagająca odbudowę naturalnej flory bakteryjnej miejsc intymnych. Bardzo łagodnie myje i pielęgnuje. Dzięki fizjologicznemu pH wzmacnia barierę ochronną i zmniejsza ryzyko infekcji.

Więcej informacji na temat Emulsji do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i w okresie połogu Soraya Lactissima z kwasem mlekowym oraz innych produktów pielęgnacyjnych dla dorosłych i dzieci na stronie www.soraya.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza