Ubrania dla kobiet z marynistycznej kolekcji Henri Lloyd

2017-07-10 13:27

Letnia kolekcja ubrań dla kobiet Henri Lloyd zainspirowana malowniczymi zakątkami Wenecji składa się z produktów, które można dowolnie łączyć, tworząc niepowtarzalne stylizacje.  

Połączenie przywiązania marki do tradycji i marynistycznych nawiązań do morza z nowoczesnym krojem i wysokiej jakości materiałami sprawia, że produkty z logiem HL co sezon zapełniają szafy nie tylko żeglarzy.

Na tegoroczne lato marka oprócz marynistycznych akcentów przygotowała nowe kroje, wzory i kolory. Twórcy kolekcji czerpali inspiracje z malowniczych zakątków śródziemnomorskich miast, dzięki czemu jej główna kolorystyka to krystaliczny niebieski, ceramiczny pomarańcz, orzeźwiająca mięta oraz intensywny granat.

Projektanci podczas tworzenia poszczególnych elementów ubrań dla kobiet zadbali o to, aby razem tworzyły one idealną całość. Dzięki temu można je łączyć w dowolny sposób, układając niepowtarzalne i modne stylizacje. W kolekcji żeglarskiej można również znaleźć ciekawe projekty, dopełniające casualowe zestawienia. Wśród nich są m.in. kamizelki oraz mokasyny w najmodniejszych kolorach sezonu.

Dzięki produktom Henri Lloyd każda kobieta będzie wyglądać wyjątkowo.

Zapraszamy do odwiedzenia salonów marki:
Brodnica, ul. Mazurska 9
Gdynia, C.H. Klif, Al. Zwycięstwa 256
Kraków, Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34
Warszawa, Dom Mody MODO, ul. Łopuszańska 22
Poznań, Galeria Malta, ul. Maltańska 1
Toruń, PDT, ul. Rynek Staromiejski 36/38
Wrocław, D.H. Renoma, ul. Świdnicka 40
Szczecin, ul. Przestrzenna 11
Sochaczew, ul. Warszawska 33c

Więcej informacji na www.henrilloyd.pl.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza