Velvet: miękkość w najczystszej postaci

2014-08-13 13:39

W 2014 roku bardzo dobrze znana i lubiana przez Polaków marka Velvet pojawia się na rynku w zupełnie nowej odsłonie. Udoskonalone produkty marki Velvet z nową szatą graficzną i nową ikoną marki – Misiem Polarnym na opakowaniu: papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne i uniwersalne – zapewniają czystość, świeżość i komfort każdego dnia.

Velvet
Autor: materiały prasowe Produkty Velvet zapewniają czystość, świeżość i komfort każdego dnia.

Marka Velvet w nowej, ulepszonej odsłonie to efekt nieustannych badań, testów i poszukiwań coraz lepszych rozwiązań dla konsumentów. Papier toaletowy, ręczniki i chusteczki Velvet są doskonale znane przez polskich konsumentów ze swojej miękkości i delikatności. Hasło „Velvet – miękki jak aksamit” zobowiązuje, a producent marki dokłada starań, by oferować produkty o jeszcze lepszej jakości i miękkości. Nowe, udoskonalone produkty zapewniają czystość, świeżość i komfort na co dzień. Przełomowe zmiany dotyczą wszystkich produktów higienicznych Velvet.

•    Każdy listek nowych papierów toaletowych Velvet zarówno białych jak i kolorowych, składa się aż z trzech warstw miękkiej i wytrzymałej bibułki. Papier toaletowy Velvet jest teraz nie tylko jeszcze bardziej miękki, ale także niezwykle wytrzymały i wydajny.
•    Ręczniki papierowe Velvet są bardziej chłonne i wytrzymałe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii tłoczenia. Wyjątkowo grube listki bibułki lepiej chłoną wilgoć i sprawiają, że ręcznik jest bardziej wytrzymały i wydajny. Teraz wystarczy jeden listek, aby wytrzeć mokrą plamę lub usunąć zabrudzenie.
•    Nowe chusteczki Velvet charakteryzują się delikatnością oraz miękkością, są dostępne zarówno w pudełkach, jak i w wersji kieszonkowej (tzw. chusteczki higieniczne). Dzięki nowym wzorom opakowań i wyjątkowej stylistyce można dopasować je do każdego wnętrza. Chusteczki higieniczne Velvet są niezastąpione w każdej damskiej torebce czy w wersji dziecięcej - w plecaku przedszkolaka lub ucznia. Wśród licznych wzorów chusteczek uniwersalnych w pudełkach znajdziemy mnóstwo ciekawych motywów i kolorów. Wiosną i latem  pudełka z motywem kolorowych kamyków, rowerów czy bardzo ładnych skuterów będą zdobić nasze mieszkania, domy i samochody. Wśród ciekawego wzornictwa pudełek  z chusteczkami Velvet znajdziemy błękit, lawendowy fiolet i mnóstwo innych intensywnych barw. Możemy dopasować je do stylistyki naszego salonu, łazienki, kuchni czy pokoju dziecięcego.

Nową ikoną marki Velvet został Miś Polarny - biały, miękki, puszysty i nieskazitelnie czysty, doskonale odzwierciedla on wartości marki - delikatność, czystość i optymistyczne podejście do życia. Jest on bohaterem wiosennej kampanii reklamowej, której hasło przewodnie brzmi „Velvet: miękkość w najczystszej postaci”. Obejmuje ona takie kanały komunikacji z konsumentami jak: telewizja, prasa, outdoor oraz internet.

Velvet Delikatnie Biały XXL, papier toaletowy, 8 rolek, 3 warstwy – cena ok. 9 zł
Velvet Naturalnie Pielęgnujący Rumianek, papier toaletowy, 8 rolek, 3 warstwy – cena ok. 11 zł
Velvet Czysta Biel Najdłuższy, ręczniki papierowe, 2 rolki – cena ok. 7 zł     
Velvet Chłonne Gąbki, ręcznik papierowy, 2 rolki, 3 warstwy  – cena ok. 7 zł
Chusteczki higieniczne Velvet Original, Chusteczki higieniczne Velvet Aroma Mięta, 10 paczuszek, 3 warstwy – cena ok. 4 zł    
Chusteczki uniwersalne Velvet Nature, 130 chusteczek, 2 warstwy – cena ok. 5 zł
Chusteczki uniwersalne Velvet Style, 70 chusteczek, 2 warstwy – cena ok. 3,5 zł
Chusteczki uniwersalne Velvet Lifestyle, 170 chusteczek, 2 warstwy – cena ok. 6 zł

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza