Warsztaty Świadomej Mamy w Krakowie i Rzeszowie - relacja z wydarzenia

2017-04-07 14:47

Warsztaty Świadoma Mama to bezpłatne konferencje przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3. roku życia. Za nami warsztaty w Krakowie i Rzeszowie. Zobaczcie relacje z Warsztatów Świadoma Mama!

Warsztaty  Świadoma Mama
Autor: materiały prasowe Warsztaty Świadoma Mama fot. Świadoma Mama/Angelika Dyląg-Wojsa

Spis treści

  1. Warsztaty Świadoma Mama w Krakowie
  2. Warsztaty Świadoma Mama w Rzeszowie

Spotkanie z cyklu Świadoma Mama w Krakowie i w Rzeszowie już za nami. Na miejscu czekało na przyszłe mamy i rodziców bardzo atrakcyjne atrakcji. Prowadzącą była Ambasadorka Świadomej Mamy, aktywna Mama dwójki córek oraz aktorka, Paulina Holtz. Jej entuzjazm udzielił się wszystkim, a ponadto Pani Paulina odpowiadała na wszystkie pytania uczestników.

Warsztaty Świadoma Mama w Krakowie

Warszaty w Krakowie rozpoczęły się od częsci dla rodziców z dziećmi. Pierwszą osobą, która wystąpiła była Beata Gajda-Pubrat, logopeda. Kolejne wystąpienia należały do dietetyczki Justyny Krupczak, która wyjaśniała zasady zdrowego żywienia oraz specjalistki ds. pielęgnacji skóry Ady Kozickiej. 

Uczestnicy mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach praktycznych dla obecnych Rodziców. Odbyły się m. in. warsztaty brafittingowe, zajęcia chustonoszenia i zajęcia muzyczne dla dzieci, które prowadziła Iwona Tomaszewska z Muzyki Bobasa.

Warsztaty Świadoma Mama w Rzeszowie

Warsztaty w Rzeszowie dały rodzicom możliwość uczestniczenia w godzinnych warsztatach pierwszej pomocy prowadzonych przez Damiana Maruta i Teresę Lubas z Centrum Ratownictwo24.pl. Oprócz tego fizjoterapeuta opowiadał o ty, jak zapobiegać bólom kręgosłupa.

Podczas Warsztatów Świadoma Mama poruszony był temat prawidłowego rozwoju dziecka. Neonatolog Małgorzata Pelc mówiła na temat siatek centylowych oraz o niepokojących objawach, których nie można bagatelizować. Rodzice mogli przybyć na warsztaty ze swoimi dziećmi, dla których Kącik Malucha przygotowały Centra Fantazja z Rzeszowa.

Podczas spotkania dla przyszłych i obecnych rodziców była możliwość konsultacji indywidualnych ze specjalistami Świadomej Mamy oraz spotkania się z reprezentantami: marki Oillan, firmy Sylveco, Polskiego Banku Komórek Macierzystych, Canpol Babies, Muzyki Bobasa, Centrum Stomatologicznego Aleksandra Makary.

 

Warsztaty  Świadoma Mama
Autor: materiały prasowe fot. Warsztaty Świadoma Mama
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza