Woda – niezastąpiona o każdej porze roku

2018-04-12 13:01

Jesień sprzyja przeziębieniom, a co za tym idzie częstym stanom podgorączkowym i gorączkom. Łapiemy bakterie i wirusy, faszerujemy się medykamentami. Nie zapominajmy przy tym o nawadnianiu organizmu, który w czasie podwyższenia temperatury wymaga dodatkowej dawki płynów.

aquaphor-otwarcie
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Nowa Promocja z Aquaphor i Gratisami w Biedronce!
  2. Dzbanki w Biedronce najmodniejszych kolorach kuchni!

Woda jest ważna dla zachowania dobrej kondycji organizmu. Pijemy ją w czystej formie, parzymy herbaty, kawę, zioła, gotujemy zupy i przyrządzamy rozmaite dania na bazie wody. Dlatego tak ważne jest by dbać o jej jak najwyższą jakość. A taką zapewnią filtry do wody, w tym popularne dzbanki filtrujące, które zarówno oczyszczą wodę z wszelkich niebezpiecznych zanieczyszczeń, jak i nasycą ją dobroczynnym dla naszego serca magnezem.

Nowa Promocja z Aquaphor i Gratisami w Biedronce!

Od 11 października w sieci sklepów Biedronka można kupić dzbanki filtrujące wodę Aquaphor w zestawie z silikonową szpatułką Fiskars i książką z przepisami na najlepsze zupy na cały rok. I to w promocyjnej cenie 29,99zł! Dzięki interesującemu zestawowi nie tylko ugotujemy na zdrowej, świeżo przefiltrowanej wodzie, wolnej od wszelkich zanieczyszczeń i nasyconej dobroczynnymi jonami magnezu, ale również możemy się zainspirować. Książka kulinarna z zupami to bowiem moc inspiracji na jesienne zupy rozgrzewające. Szpatuła do smarowania marki Fiskars, która z pewnością przyda się w kuchni to dodatkowy profit kuszącego zestawu.

graficzka
Autor: materiały prasowe

Dzbanki w Biedronce najmodniejszych kolorach kuchni!

Tym razem Aquaphor postawił na modną kolorystykę i oferuje w Biedronce dzbanki w kolorach klasycznej bieli, połyskującej czerni i bijącej rekordy popularności we współczesnym wnętrzarstwie – szarości. Jednorazowo można uzyskać aż 1,5 litra przefiltrowanej wody! Co ważne: dzbanek wykonany jest z tworzywa wolnego od bisfenolu A (BPA FREE). Teraz, dodatkowo w Biedronce możesz kupić w dobrej cenie zestawy wkładów filtrujących AQUAPHOR B25 MAXFOR oraz wkłady magnezowe. Filtry usuwają z wody osady (rdzę, piasek, szlam), chlor i związki chloru organicznego, metale ciężkie (żelazo, ołów, rtęć, miedź), produkty ropopochodne oraz fenole. W zależności od jakości wody wydajność wkładu filtrującego, to nawet 200 litrów! Filtr pasuje także do większości dzbanków innych producentów.

Więcej na www.aquaphor.pl/fiskars

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza