Wyciskarka do soków Sana – mnóstwo pyszności i witamin w 100% naturalnie

2016-12-06 12:33

Dzieci często nie lubią jeść owoców i warzyw, a to negatywnie odbija się na ich zdrowiu. Jak im je podać, kiedy wszelkie metody zawodzą? Z pomocą przychodzi wyciskarka do soków Sana.

Spis treści

  1. Wyciskarka do soków: kuchenna pomoc
  2. Wyciskarka do soków: naturalne desery i lody z owoców
  3. Wyciskarka do soków: własnej roboty masło orzechowe
  4. Wyciskarka do soków: dania i deserki dla niemowląt

Korzystając z wyciskarki do soków Sana przyrządzisz pyszne, w 100 procentach naturalne soki, odżywcze dania dla dzieci i niemowląt z gotowanych warzyw czy mięsa oraz zdrowe deserki z owoców. Jednocześnie uzyskasz pewność co do ich składu oraz jakości. Szklanka pożywnego soku do obiadu lub na śniadanie albo smakowity mus bananowo-truskawkowy na deser to samo zdrowie!

Wyciskarka do soków: kuchenna pomoc

Przygotowanie napojów i dań z wyciskarką do soków Sana jest bardzo proste i spokojnie można zaangażować w nie dzieci. Wrzucanie kawałków owoców, decydowanie o wyborze i ilości składników, to dla dziecka wielka przyjemność, pobudzająca kreatywność i apetyt, a przy okazji świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. A ponieważ wyciskarka do soków Sana wyciśnie każdy rodzaj owoców i warzyw, możecie dowolnie eksperymentować i bawić się. Urządzenie oszczędza czas, pracuje cicho, jest łatwe do mycia i niezastąpione w codziennym gotowaniu posiłków, pełnych witamin i minerałów niezbędnych dla organizmu dla całej rodziny.

Wyciskarka do soków: naturalne desery i lody z owoców

Pozwól swojemu dziecku wybrać ulubione owoce np. banana, kilka truskawek, malin czy kiwi. Wkładajcie na przemian do wyciskarki do soków Sana poszczególne owoce. Na koniec dodajcie jogurt czy skondensowane mleczko. Deser gotowy! Latem możecie także mielić mrożone owoce, otrzymujac pyszny sorbet.

Wyciskarka do soków: własnej roboty masło orzechowe

Przy pomocy wyciskarki do soków Sana możesz łatwo zrobić smakowite masło orzechowe bez konserwantów i chemii. Będzie pyszne, a co najważniejsze – zdrowe. Potrzebujesz jedynie orzechów ziemnych i kilku kropel oleju.

Wyciskarka do soków: dania i deserki dla niemowląt

Ugotuj marchewkę, nieco groszku i kurczaka. Zmiel wszystko przy pomocy wyciskarki do soków Sana, a otrzymasz zdrowy i lekkostrawny obiadek dla swojej pociechy.

Więcej informacji na temat wyciskarki do soków Sana oraz dań, jakie można przy jej pomocy przyrządzić na stronie internetowej www.eujuicers.pl oraz profilu facebook.com/wyciskarkisoku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza