Z myślą o alergikach i właścicielach zwierząt domowych – odkurzacz piorący SE 6.100 Kärcher

2015-05-28 13:51

Alergicy i właściciele domowych pupili borykają się z problemem sierści w mieszkaniu. Firma Kärcher spieszy z pomocą, oferując odkurzacz piorący SE 6.100.

Odkurzacz Karcher
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Odkurzacz piorący Kärcher SE 6.100 dostępny jest z bogatym wyposażeniem.

Do grupy odkurzaczy piorących w ofercie Kärcher dołączył nowy model – SE 6.100 z serii Home Line. Urządzenie dogłębnie czyści dywany, wykładziny i obicia mebli tapicerowanych, wykorzystując funkcję prania. Jest to w szczególności przydatne w gospodarstwach domowych, gdzie kurz i sierść zwierząt stanowią problem dla alergików. Odkurzacz piorący z zastosowaniem środka czyszczącego RM 772 jest w stanie efektywnie przeciwdziałać roztoczom, gwarantując higieniczną czystość czyszczonych powierzchni. Bogate wyposażenie (m.in. dysza z adapterem do podłóg twardych, ssawki: szczelinowa i do tapicerki oraz próbka środka czyszczącego) zapewnia wysoką skuteczność pracy SE 6.100. Ergonomiczny kształt, pozycja parkowania oraz listwa odbojowa sprawiają, że odkurzacz piorący jest niezwykle prosty w eksploatacji i odporny na uszkodzenia.

Specjalna linia białych urządzeń Kärcher, do której należy odkurzacz piorący SE 6.100, charakteryzuje się bogatszym wyposażeniem niż tradycyjna linia żółtych urządzeń.

Produkty przeznaczone do sprzedaży w specjalistycznych sklepach RTV i AGD. Więcej informacji na stronie www.karcher.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza