Zabawki dla dzieci. Terrier ZIABAQLU – idealny kompan wakacyjnej podróży

2014-07-31 8:00

Zabawki dla dzieci potrafią stać się ich prawdziwymi przyjaciółmi. Dlatego warto zadbać, by maluch miał wesołego kompana podczas wakacyjnej podróży. W tej roli doskonale sprawdzi się np. przytulanka terrier Ludwik od ZIABAQLU.

Przytulanka terrier
Autor: materiały prasowe Przytulanka terrier to wyjątkowa zabawka, która może być jednocześnie poduszką i towarzyszem spacerów.

Podczas rodzinnej podróży warto mieć ze sobą przyjaciela na dobre i na złe. Terrier Ludwik to wyjątkowa przytulanka, która może być zarazem mięciutką poduszką i towarzyszem dalekich spacerów, aktywnego wypoczynku lub po prostu leniuchowania.

Zabawka dla dzieci (maluchy mogą się nią bawić już od chwili narodzin) została wykonana z atestowanych, bezpiecznych materiałów, a dzięki delikatnemu wypełnieniu można ją także prać w pralce. Uroku dodają jej ręcznie haftowane oczka oraz zdejmowana obróżka z kostką.

Piesek ma 52 cm szerokości i 46 cm wysokości razem z uszami. Jest bezpieczny dla dzieci, nie ma też małych ani odstających elementów, które mogłyby się odczepić. Materiały, z których jest wykonany, mają certyfikat OEKO TEX Standard. Terrier Ludwik od ZIABAQLU to niezastąpiony towarzysz dziecięcych psot.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza