Zimowe harce tylko w dobrym obuwiu

2013-12-20 7:00

Zimowe spacery i zabawy na dworze wymagają przede wszystkim wygodnego obuwia.

zimowe harce tylko w dobrym obuwiu
Autor: _materialy_prasowe

Marka BARTEK zadbała o to, by ruchów dziecka nie krępowały sztywne buty. Dzięki superelastycznej podeszwie i miękkiej skórze, z jakiej są wykonane, pociecha będzie mogła spokojnie korzystać z uroków zimowych dni. Wyjątkowo lekkie i elastyczne obuwie, wyprodukowane w specjalnej technologii, dzięki zastosowaniu spodów wtryskowych ma nieprzemakalną membranę BRTKtex WATERPROOF, która stanowi nieprzepuszczalną barierę dla deszczu, błota i śniegu. W efekcie buty pozostają wewnątrz zawsze suche.
Membrana odprowadza nadmiar wilgoci wydzielanej przez stopę, pozwala więc jej oddychać nawet podczas wysiłku. Regulacja temperatury stóp pozwala na utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu, komfortu i higieny. Obecność elementów odblaskowych zwiększa bezpieczeństwo dziecka na drodze. Buty (model 31524 ) uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza