Attipasy–nieodłączny towarzysz małych stóp

Trudno przewidzieć moment, w którym dziecko postanowi zrobić pierwszy samodzielny krok. Można jednak tę chwilę ułatwić i zadbać o bezpieczeństwo malucha od samego początku. Dlatego dobrym wyborem na towarzysza pierwszych kroków z pewnością będą Attipasy.

Dlaczego Attipasy są odpowiednie dla maluszków? Dzięki innowacyjnemu połączeniu bawełnianej skarpetki z silikonową podeszwą – bez użycia kleju. Podeszwa jest giętka, elastyczna, zgina się w 1/3 długości. Jest również antypoślizgowa, a to gwarantuje małemu odkrywcy bezpieczeństwo podczas poznawania świata. Z myślą o zapewnieniu dzieciom komfortu przez cały dzień Attipasy zostały wyposażone w specjalne otwory wentylacyjne w podeszwie, dzięki czemu są przewiewne.

Przód bucika jest szeroki (umożliwia swobodny ruch palców), nieco uniesiony do góry (by łatwiej można było przetoczyć stopę) i zaokrąglony (zapobiega to potykaniu się). Środkowa część jest dopasowana, co chroni stopę przed przesuwaniem się na boki. Attipasy nie krępują kostki, by dziecko mogło swobodnie wstawać, kucać, siadać. Są niezwykle łatwe do wkładania – a im więcej możemy zrobić miejsca dla małej stópki w momencie wkładania jej do bucika, tym lepiej. Dzięki Attipasom znika również problem wysokiego podbicia i pulchnej stopy – ich skarpetka idealnie dopasowuje się do każdego kształtu.

Ogromny wybór modeli i kolorów Attipasów to ich kolejny atut. Wykonane z przebadanych i nietoksycznych materiałów, mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i jako obuwie domowe. Ponieważ każda para jest pięknie zapakowana, są też doskonałą propozycją na prezent.

Więcej na www.attipas.pl

Aktualizacja: 2016-05-30 Publikacja: 2016-05-25
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.