Bajka o mysiej rodzinie

Bajka o mysiej rodzinie

Myszy mieszkaja w każdym domu, ale takiej mysiej rodzinki już dawno nie było! Odpowiada za to Michael Bond, jedyny i prawdziwy brytyjski Bond. Służył w Królewskich Siłach Lotniczych, ale jego największą misją stało się stworzenie niezapomnianych książek dla dzieci.

W niewielkim domku dla lalek mieszkała sympatyczna rodzina myszy. Pewnego dnia straciła dach nad głową. Kolejne miesiące myszki spędziły w ogrodowej szopie… A to był dopiero początek historii!

"Bajka o mysiej rodzinie" to przepięknie wydana opowieść dla najmlodszych. Autorem książeczki jest Michael Bond – jeden z najpopularniejszych brytyjskich autorów książek dla dzieci, twórca ukochanego przez dzieci Misia Paddingtona.

"Bajka..." przetłumaczona przez Marie Makuch, przygotowana jest w formie książki obrazkowej. Bogato zdobione, atrakcyjne dla dzieci ilustracje Emily Sutton zachęcają do poznania uniwersalnej opowieści, która pozwala na wspólne czytanie rodziców z dziećmi.Poza elementem rozrywkowym książka ma na celu rozwó estetyczno-literacki naszego małego czytelnika.

Zdobądź egzemplarz tej wspaniałej opowieści wydanej prze Znak w naszym konkursie z okazji Dnia Dziecka!

Aktualizacja: 2017-05-29 Publikacja: 2017-05-25
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.