Czajnik Russell Hobbs Retro Classic - design i funkcjonalność w jednym

Russell Hobbs Retro Classic
fot.: materiały prasowe

Czajnik to jeden z najważniejszych elementów w każdej kuchni. Wybierając to urządzenie oprócz funkcjonalności ważny jest również design. Czajnik Russell Hobbs Retro Classic łączy w sobie te dwa elementy. Zobacz, dlaczego warto kupić czajnik Russell Hobbs!

Oprócz stylowego, przyciągającego wzrok designu, czajnik Russell Hobbs Retro Classic oferuje mnóstwo nowoczesnych funkcji. Jest tak praktyczny, że będziesz się zastanawiać, jak kiedykolwiek można było funkcjonować bez niego.

Ten nowoczesny produkt nawiązujący do stylistyki retro, wyposażono w funkcję szybkiego gotowania, dzięki której filiżankę wrzącej wody możesz mieć w 55 sekund.* To rozwiązanie sprawdza się znakomicie, gdy jesteś w pośpiechu lub przygotowujesz napój tylko dla jednej osoby.

Pojemność 1,7 l oznacza możliwość przygotowania 6 filiżanek za jednym razem. Produkt doskonale nadaje się zatem dla rodzin. Istnieje możliwość wykorzystania funkcji szybkiego gotowania dla 1, 2 lub 3 filiżanek. Zdziwisz się, jak szybko woda w czajniku może osiągnąć temperaturę wrzenia. Idealnie wyprofilowany dziubek zapobiega rozlewaniu wody.

Najważniejsze informacje o czajniku retro Classic:

· Czajnik ze stali nierdzewnej z akcentami w stylu retro
· Wskaźnik temperatury
· Strefy szybkiego gotowania wskazują 1,2 lub 3 filiżanki
· Gotuje wodę na 1 kubek w 55 sekund**
· Oszczędzasz do 66% energii*
· Idealnie ukształtowany dziubek – zapobiega rozlewaniu wody
· Zdejmowana pokrywa
· Wskaźnik poziomu wody
· Podświetlany włącznik
· Pojemność 1,7 l z obrotową podstawą 360°
· Wyjmowany filtr z możliwością mycia pod bieżącą wodą
· Miękki uchwyt
· 2400 W

* jeden kubek o pojemności 235 ml
** gotując jeden kubek wody (235 ml) vs 1 litr wody

Russell Hobbs Retro Classic
materiały prasowe

Jeśli spodobał ci się czajnik marki Russel Hobbs, mamy dla ciebie dobrą wiadomość:

Aby mieć szansę wygrania czajnika, zagłosuj w naszym plebiscycie na Mamę 10-lecia - swój wybór uzasadnij! 

Aktualizacja: 2017-04-06 Publikacja: 2017-04-04
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.