Komfortowe sprzątanie ze szczotką akumulatorową Kärcher KB 5

Kärcher szczotka akumulatorowa KB 5 (1)
fot.: materiały prasowe

Po skończonym odkurzaniu siadamy wygodnie na kanapie, by odpocząć, i… od razu rzuca nam się w oczy okruch, który nie wiadomo jak się pojawił… Brzmi znajomo? Jest na to sposób! Nowa szczotka akumulatorowa Kärcher KB 5 to niezastąpiony pomocnik w utrzymaniu czystości w domu.

KB 5 – zawsze pod ręką

Gdy rano, przed wyjściem do pracy, nie ma już czasu, by jeszcze posprzątać rozrzucone na podłodze płatki śniadaniowe, doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze szczotki akumulatorowej Kärcher KB 5. W przeciwieństwie do odkurzaczy szczotka KB 5 znajduje się zawsze pod ręką – gotowa do działania. I to nie tylko do szybkich porządków, lecz także wtedy, gdy planujemy zamieść podłogi w całym mieszkaniu. Przy użyciu szczotki można pracować nawet 30 minut bez konieczności ponownego ładowania akumulatora! To oznacza, że zmiotka i szufelka mogą odejść do lamusa. Co istotne, KB 5 zbiera zabrudzenia także z wykładzin dywanowych, a nawet z dywanów.

Sprzątanie – skutecznie i wszechstronnie

Szczotka akumulatorowa KB 5 skutecznie pracuje także na stopnicach schodów i spocznikach, sprawnie usuwając kurz bez jego wzniecania. Dzięki temu, że urządzenie jest wyposażone w obrotową szczotkę i przystosowane do dokładnego zamiatania przy krawędziach, śmieci nie mają z nim szans. Wszystkie trafiają do pojemnika, który opróżnia się w bardzo łatwy sposób (bez kontaktu z zabrudzeniami). Szczotka jest pomocna także przy usuwaniu sierści zwierzaków domowych z twardych podłóg i z dywanów.

Kärcher szczotka akumulatorowa KB 5 (2)
materiały prasowe

Żegnajcie bóle pleców

Szczotka akumulatorowa KB 5 przekonuje także swoim ergonomicznym designem. Dzięki podwójnym przegubom urządzenie dociera do wszystkich zakamarków, skutecznie usuwając cały brud. Z pomocą szczotki z łatwością i bez konieczności schylania się wysprzątamy powierzchnię pod krzesłami i kanapą. A to właśnie tam okruchy mają w zwyczaju się gromadzić, zwłaszcza po wieczorze spędzonym przed telewizorem. Elektryczna szczotka KB 5 usunie je i szybko, i komfortowo.

Więcej na www.karcher.pl

Aktualizacja: 2017-02-07 Publikacja: 2017-02-07
Ocena: 4
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.