KREATYWNE MALUCHY – zabawki, które wspierają rozwój dziecka. Organizacja warsztatów plastycznych i terapeutycznych

Rozwój dziecka – manualny i motoryczny – jest najbardziej efektywny dzięki kreatywnej zabawie. Dlatego celem KREATYWNYCH MALUCHÓW jest zapewnienie najmłodszym narzędzi, które pomogą im się rozwijać, a jednocześnie zagwarantują doskonałą zabawę i możliwość przeprowadzenia twórczych eksperymentów.

Zabawki są dobierane w taki sposób, by pobudzały wyobraźnię i abstrakcyjne myślenie. Dzięki plastycznym materiałom dzieci mogą samodzielnie i – co ważne – bezpiecznie tworzyć wszelkie, wymyślone przez siebie formy. Instrukcje obrazkowe i filmowe inspirują do nauki nowych technik artystycznych.

Produkty sprawdzonych marek, których wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski są KREATYWNE MALUCHY, to m.in.: poruszający się Piasek Kinetyczny, niewysychająca Pucholina, Piaskolina, którą można wypalać w piekarniku, zestawy kreatywne legendarnego Pana Robótki, czy też Sprytna Plastelina, zmieniająca kolor i "wyposażona" w parkę świdrujących oczu.

KREATYWNE MALUCHY: dlaczego warto?

Rodzice, którzy kupują w KREATYWNYCH MALUCHACH, mogą liczyć na wsparcie ze strony grupy pedagogów, artystów, techników, a także innych rodziców, gotowych na udzielenie informacji o zaletach, możliwościach i zastosowaniu każdego zakupionego produktu.
Dodatkowym filarem działalności KREATYWNYCH MALUCHÓW jest organizacja warsztatów dla instytucji edukacyjnych. Dysponując produktami kreatywnymi, które pobudzają wyobraźnię, rozwijają umiejętności sensoryczne i działają terapeutycznie, marka chce pozytywnie wpływać na lokalną społeczność i wspierać takie miejsca, jak przedszkola, domy dziecka, warsztaty terapii zajęciowej, wszelkie fundacje wspomagające dziecięcy rozwój, także wśród osób niepełnosprawnych. Ta forma aktywności daje wiele radości i satysfakcji z dawania "czegoś" od siebie i towarzyszenia najmłodszym w twórczych i rozwojowych działaniach. Jednocześnie można skorzystać z okazji zakupu kreatywnych zabawek bezpośrednio w miejscach, gdzie organizowane są warsztaty.

W centrach handlowych sprawdzają się stoiska wyposażane przez KREATYWNE MALUCHY. Ich ideą jest połączenie warsztatów plastycznych ze sprzedażą produktów. Część stoiska przeznaczona jest do ekspozycji zabawek, podczas gdy druga służy do twórczej pracy z dziećmi. Rodzice mają możliwość przekonać się, czy produkt przypadł do gustu ich pociechom. Dzięki takiemu rozwiązaniu centrum handlowe zyskuje darmowy event, maluchy przyjemną i kreatywną zabawę, a właściciel stoiska świetną reklamę i stałą sprzedaż.

Więcej informacji na www.kreatywnemaluchy.pl.

Aktualizacja: 2015-12-15 Publikacja: 2015-12-15
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.