Nowość wśród fotelików samochodowych Coletto

Coletto, znany producent fotelików samochodowych i wózków dla dzieci, troszczy się o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa swoich produktów. Nowością w ofercie firmy jest Fabio isofix.

Foteliki samochodowe Fabio isofix mają miękkie i wygodne wnętrze, elegancki wygląd, a przede wszystkim zintegrowany system isofix, zapewniający komfortową i bezpieczną podróż. Są przeznaczone dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg (czyli od ok. 9. miesiąca 12 roku życia, grupa 1+2+3). Wyposażono je w:
– zintegrowany system isofix i pas kotwiczący Top Tether,
– system SPS,
– miękką wkładkę dla najmłodszych,
– 3-stopniową regulację wychylenia.

Foteliki samochodowe Fabio isofix przeszły testy zderzeniowe przeprowadzone w instytucie TÜV NORD w Essen (Niemcy). Można je zainstalować w pojeździe na 3 sposoby: za pomocą pasa samochodowego; systemu isofix i pasa kotwiczącego Top Tether; systemu isofix i pasa samochodowego.

Więcej informacji na temat fotelików samochodowych Fabio isofix oraz innych produktów na stronie internetowej firmy Coletto.

Aktualizacja: 2016-12-07 Publikacja: 2016-12-07
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.