Produkty dla dzieci: marka Babyono w nowej odsłonie

Marka Babyono, tak dobrze znana wszystkim mamom z doskonałej jakości produktów dla dzieci, obchodziła w tym roku swoje 25-lecie. Z tej okazji postanowiła przeprowadzić zmiany dotyczące strategii marketingowej oraz wizerunku. Był to również dobry moment do wyznaczenia nowych celów.

- W wyniku podsumowań oraz zmian postanowiliśmy stworzyć nową strategię komunikacji, która określa nasze wartości i cele. Mamy nadzieję, że nowy wizerunek marki jeszcze bardziej podkreśli naszą misję: pomagamy rosnąć! – mówi Weronika Dauer, Specjalista ds. marketingu.

Babyono od lat prowadzi dialog ze swoimi klientami. Teraz postanowiło uczynić z niego motyw przewodni całej komunikacji. Marka pomaga rosnąć swoim klientom: dzieciom, ich rodzicom, a także partnerom biznesowym.

Troszcząc się o prawidłowy rozwój, dostarcza produkty dla dzieci, odpowiadające na potrzeby najmłodszych na danym etapie życia. Stale współpracuje z rodzicami i partnerami biznesowymi, aby ulepszać swoją ofertę.

Firma jest odpowiedzialna społecznie. Aktywnie wspiera domy dziecka, ale również szkoły rodzenia. Dzięki temu wartość bezpieczeństwa wzrasta, a mamy mogą być pewne, że produkty dla dzieci są najlepszej jakości i sprawdzone przez specjalistów.

Estetyka jest ważna dla pracowników Babyono, którzy dbają o każdy detal oraz jakość produktów dla dzieci. Dokładają wszelkich starań, aby wyroby były nieustannie doskonalone. Nowy wizerunek jest wdrażany od listopada 2015 roku, a cały proces może potrwać 2 lata.

Więcej na temat produktów dla dzieci na stronie internetowej marki Babyono.

Aktualizacja: 2015-12-09 Publikacja: 2015-12-14
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.